• امروز : یکشنبه - ۱۹ آذر - ۱۴۰۲
2

نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۱ نیز به خانواده پاسارگاد ملحق شدند

  • کد خبر : 67453
  • ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۱ نیز به خانواده پاسارگاد ملحق شدند

رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ در پانزدهمین سال حمایت پیوستۀ بانک پاسارگاد از نخبگان کشور، تحت‌حمایت این بانک قرار گرفتند.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، این بانک در راستای اهداف ارزشمند خود در حوزۀ مسئولیت اجتماعی و حمایت از نخبگان ملی و پرورش استعدادهای داخلی کشور عزیزمان، برای پانزدهمین سال متوالی، نفرات برتر کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ در پنج گروه آزمایشی را موردحمایت خود قرار داد. بدین ترتیب بانک پاسارگاد در مراسمی که در روز یکشنبه ۱۵آبان۱۴۰۱، با حضور جناب آقای دکتر مجید قاسمی مدیرعامل این بانک، نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۱ و خانوادۀ ایشان در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد، از نفرات برتر آزمون سراسری با اهدای هدایایی شامل تخصیص بورس تحصیلی و سهام بانک پاسارگاد تقدیر به عمل آورد و بدین ترتیب نفرات برتر آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ به خانوادۀ بزرگ پاسارگاد پیوستند. 
در این مراسم جناب آقای دکتر قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد ضمن عرض تبریک به این عزیزان، به بیان توضیحاتی در مورد رویکرد علمی بانک پاسارگاد، فرهنگ پاسارگادی، اهمیت توجه به سرمایۀ انسانی در کشور و اقدامات انجام‌شده توسط بانک در حوزۀ علمی و آموزشی پرداختند و در این راستا توضیحاتی در مورد نحوۀ شکل‌گیری شرکت دانش‌بنیان فناپ و دانشگاه خاتم ارائه فرمودند.
در ادامه این گفت‌وگوی صمیمانه، نفرات برتر کنکور سراسری و خانواده‌های ایشان نیز ضمن قدردانی از توجه ویژۀ بانک پاسارگاد به دانش و حمایت از نخبگان ملی، اقدامات بانک در این حوزه را ارزشمند برشمردند و نظرات، ایده‌ها و برنامه‌های خود را برای توسعۀ علم و دانش در کشور عزیزمان بیان کردند.
لازم به ذکر است بانک پاسارگاد در سال جاری به‌عنوان پانزدهمین سال پیاپی از سال ۱۳۸۷، ۲۲۱ نفر از نخبگان کنکور سراسری را تحت‌حمایت قرار داده و از ایشان تقدیر کرده است. 
 

http://tejaratava.ir/?p=67453

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.