• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
1

نمایشگاه دائمی تجهیزات پزشکی ساخت داخل در شهرآفتاب افتتاح شد + فیلم

  • کد خبر : 129098
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۴
نمایشگاه دائمی تجهیزات پزشکی ساخت داخل در شهرآفتاب افتتاح شد + فیلم
صبح امروز با حضور مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، جمعی از مقامات، فعالین و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی نخستین نمایشگاه دائمی بیمارستان تمام ایرانی ساخت داخل در شهرافتاب افتتاح شد

عباس تقدسی نژاد در این مراسم  با اشاره به اینکه در دو سال گذشته شعار ایجاد نمایشگاه دائمی را مطرح کردیم، اظهار داشت: تلاش ما این است که که در کنار نمایشگاه های موقت و فصلی، نمایشگاه های دائمی راه اندازی شود تا بتواند سبب رشد و توسعه صنعت نمایشگاهی شود.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با بیان این که  امروز خوشحالم که نخستین نمایشگاه دائمی تجهیزات پزشکی ساخت داخل در شهرآفتاب افتتاح شده است، گفت: این نمایشگاه می تواند به بهترین شکل در خدمت تولید کننده باشد.

وی با اشاره به راه اندازی ساختمان تجارت جهانی شهرآفتاب بیان کرد: با راه اندازی ساختمان تجارت جهاتی می شود تعداد نمایشگاه های دائمی و متراز آن را افزایش داد. همچنین فراخوان ساخت ساختمان تجارت جهانی ۲ به زودی اعلام می شود.

تقدسی نژاد با اشاره به اینکه اقداماتی در خصوص ایجاد منطقه آزاد اقتصادی در شهرآفتاب صورت گرفته است، افزود: با ایجاد منطقه آزاد تجاری در شهرآفتاب و نزدیکی به فرودگاه امام خمینی (ره) تجارت در صنعت نمایشگاهی تسهیل می شود.

https://tejaratava.ir/?p=129098

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.