• امروز : جمعه - ۴ خرداد - ۱۴۰۳
3
به همت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران؛

نخستین دستگاه OPG دندان وارد شهرستان بافق شد

  • کد خبر : 128750
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۹:۲۳
نخستین دستگاه OPG دندان وارد شهرستان بافق شد
نخستین دستگاه تصویربرداری OPG دندان و عکس برداری تک دندان وارد بهداری آهنشهر شد و تا پایان ماه آماده خدمات رسانی به شهروندان می شود.


به گزارش تجارت آوا به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، مجتبی حمیدیان ، مدیرعامل شرکت، با اعلام این خبر گفت: به دلیل نبود دستگاه تصویربرداری OPG  در شهرستان بافق و نیاز مبرم مردم شهر به این دستگاه، موضوع خریداری دستگاه OPG  کل دندان در دستور کار قرار گرفت و خریداری شد.

وی با بیان اینکه وجود این دستگاه در شهرستان میزان مراجعات مردم را به مرکز استان کاهش می دهد افزود: دستگاه عکس برداری تک دندان نیز خریداری شده و در حال نصب است و دستگاه سونوگرافی هم تا پایان همین ماه وارد بهداری آهنشهر خواهد شد.  
حمیدیان به میزان سرمایه گذاری در این بخش اشاره کرد و گفت: دو دستگاه تصویربرداری OPG کل دندان و عکس برداری تک دندان با سرمایه ای حدود ۲ میلیارد تومان و دستگاه سونوگرافی نیز با سرمایه ای حدود ۵ میلیارد تومان خریداری شده است.
وی اضافه کرد: مرکز دندانپزشکی بهداری آهنشهر از تابستان امسال با امکانات کامل و سه یونیت فعال آماده خدمات رسانی به شهروندان خواهد بود.
گفتنی است شهرستان بافق پیش از این دستگاه تصویربرداری OPG برای کل دندان نداشته است و این اولین دستگاهی است که مورد استفاده همشهریان بافقی قرار می گیرد.

https://tejaratava.ir/?p=128750

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.