• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
2

روز پرترافیک غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و پتروشیمی

  • کد خبر : 128285
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۹
روز پرترافیک غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و پتروشیمی
در اولین روز بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز ، پالایش و پتروشیمی، پاویون گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سالن 38B از شلوغ‌ترین غرفه‌های این نمایشگاه بود.

در اولین روز بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز ، پالایش و پتروشیمی، پاویون گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سالن ۳۸B از شلوغ‌ترین غرفه‌های این نمایشگاه بود.به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، در روز نخست این نمایشگاه دکتر علی عسکری از شرکت‌های تولیدی، خدماتی و طرح‌های حاضر در پاویون هلدینگ بازدید کرد و با مدیران شرکت‌های تابعه به گفت‌وگو نشست.همچنین مسئولانی از وزارت نفت، شرکت نفت و برخی نمایندگان مجلس از جمله مالک شریعتی عضو کمیسیون انرژی مجلس ضمن بازدید از غرفه به گفت‌وگو با مدیران ارشد هلدینگ نشستند. همچنین مدیران شرکت‌های تابعه با حضور در غرفه‌های سازندگان داخلی و همچنین میزبانی از شرکت‌های دانش بنیان به بحث و گفت‌وگو درباره توسعه همکاری‌ها پرداختند.علاقمندان می‌توانند از پاویون شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سالن ۳۸B بازدید کنند.به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، در روز نخست این نمایشگاه دکتر علی عسکری از شرکت‌های تولیدی، خدماتی و طرح‌های حاضر در پاویون هلدینگ بازدید کرد و با مدیران شرکت‌های تابعه به گفت‌وگو نشست.

 در این نمایشگاه مسئولانی از وزارت نفت، شرکت نفت و برخی نمایندگان مجلس از جمله مالک شریعتی عضو کمیسیون انرژی مجلس ضمن بازدید از غرفه به گفت‌وگو با مدیران ارشد هلدینگ نشستند.

همچنین مدیران شرکت‌های تابعه با حضور در غرفه‌های سازندگان داخلی و همچنین میزبانی از شرکت‌های دانش بنیان به بحث و گفت‌وگو درباره توسعه همکاری‌ها پرداختند.

علاقمندان می‌توانند از پاویون شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سالن ۳۸B بازدید کنند.

https://tejaratava.ir/?p=128285

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.