• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
1
در نخستین ماه از سال «رشد تولید با مشارکت مردم» حاصل شد؛

دومین رکورد تولید در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال‌وبختیاری به ثبت رسید

  • کد خبر : 125679
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵
دومین رکورد تولید در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال‌وبختیاری به ثبت رسید
با تولید ۸۸ هزار و ۱۱ تن آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت در نخستین ماه از سال «جهش تولید با مشارکت مردم» رکورد ماهانه تولید این محصول به میزان ۱۹۰۱ تن نسبت به رکورد قبلی ارتقا یافت.

مدیر بهره‌برداری شرکت فولاد سفیددشت ضمن قدردانی از همت و تلاش کارکنان غیور شرکت فولاد سفیددشت و ضمن ابراز خرسندی از دستیابی به این موفقیت در فروردین ماه اظهار داشت: رکورد قبلی ماهانه تولید محصول واحد احیاء مستقیم این شرکت در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ و به میزان ۸۶ هزار و ۱۱۰ تن به ثبت رسیده بود.

  ایمان سلیمانی در ادامه با اشاره به ثبت رکورد روزانه تولید آهن اسفنجی در هفتمین روز فروردین امسال، ارتقای رکورد ماهانه تولید را دومین موفقیت شرکت دانست و افزود: دستیابی به این موفقیت‌ها به یاری خداوند و با عزم راسخ همه کارکنان تلاشگر و تعهد آن‌ها به اهداف شرکت و همچنین با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود حاصل شده است.

مدیر بهره‌برداری شرکت فولاد سفیددشت در پایان ضمن قدردانی از حمایت‌های همه‌جانبه سهام‌داران و مدیریت عالی شرکت و همچنین همکاری و همدلی تمامی کارکنان و پیمانکاران ابراز امیدواری کرد: در ادامه نیز شاهد تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت در تولید آهن اسفنجی و همچنین بهره‌برداری مستمر از واحد فولادسازی و ریخته‌گری فولاد سفیددشت باشیم.

https://tejaratava.ir/?p=125679

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.