• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
2

کاهش هزینه‌ و افزایش بهره‌وری در دستور کار سمیکو

  • کد خبر : 125584
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۱
کاهش هزینه‌ و افزایش بهره‌وری در دستور کار سمیکو
اولین جلسه هماهنگی صورت‌های مالی شرکت گروه سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا (سمیکو) برگزار شد و دو موضوع کاهش هزینه‌ و افزایش بهره‌وری در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش تجارت آوا به نقل از سایپانیوز، حسین نصیری، مدیر‌عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا (سمیکو) در اولین جلسه هماهنگی صورت‌های مالی که با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران مالی شرکت سمیکو و شرکت‌های تابعه برگزار شد، بر ضرورت برنامه‌ریزی جامع شرکت‌ها برای افزایش سوددهی تاکید کرد.

او با بیان اینکه در سال جدید هدف ما کاهش هزینه‌ و افزایش بهره‌وری است،‌ گفت: سیاست و رویکرد ما این است که شرکت سمیکو را ارزان‌تر اداره کنیم تا با صرفه‌جویی و هدف‌گذاری درست، بتوانیم رضایت کارگران زحمتکش سایپا و سهامداران را به‌دست آوریم.

مدیر‌عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا (سمیکو) افزود: برای تحقق افزایش سود و بهبود رفاه حال کارکنان سایپا، در سال جاری، برنامه‌ جامعی ترسیم شده تا سهامداران به سوددهی واقعی برسند.

گفتنی است، شرکت سمیکو با هدف جلب رضایت کارکنان، افزایش حس تعلق سازمانی به واسطه افزایش توان مالی، توسعه فرهنگ پس‌انداز و سرمایه‌گذاری کارکنان ایجاد شده است.

https://tejaratava.ir/?p=125584

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.