• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
1

بازدید مدیرعامل و مدیران ارشد بانک توسعه صادرات ایران از شرکت صادر‌کننده نمونه کشوری

  • کد خبر : 125450
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۸
بازدید مدیرعامل و مدیران ارشد بانک توسعه صادرات ایران از شرکت صادر‌کننده نمونه کشوری

همزمان با دومین همایش مدیران بانک توسعه صادرات ایران که در مشهد مقدس برگزار می‌شود، مدیرعامل و برخی از مدیران ارشد بانک از شرکت خصوصی تولیدکننده به عنوان یکی از مشتریان خوش‌نام بانک و صادر‌کننده نمونه کشوری بازدید کردند.

به گزارش تجارت آوا به نقل از اداره کل روابط عمومی بانک در این رویداد بازدیدکنندگان با فرایندهای مختلف تولیدات شرکت آشنا شدند.
در این بازدید، مدیران بخش‌های مختلف به تشریح فرایندهای متنوع تولید از جمله تامین مواد اولیه از کشاورزان، انجام آزمایش‌های اولیه تست نمونه محصول در آزمایشگاه اختصاصی شرکت، پاک‌سازی، نگهداری و بسته‌بندی محصولات خود پرداختند.
گفتنی است شرکت از بدو تاسیس در سال ۱۳۷۱ از مشتریان وفادار و خوش‌نام شعبه مشهد بوده و در حال حاضر بیش از ۴۰۰ محصول تولیدی مرتبط با زعفران دارد و محصولات آن به بیش از ۵۰ کشور جهان صادر می‌شود.
مدیرعامل این مجموعه با ابراز رضایت از خدمات بانک توسعه صادرات ایران به این شرکت گفت، در مقاطع مختلف زمانی از خدمات و تسهیلات بانک استفاده کرده‌ایم و قصد داریم نه تنها تعاملات خود را با بانک گسترش دهیم، بلکه دایره عملیات بانکی سایر شرکت‌های هلدینگ بالادستی خود را به بانک توسعه صادرات ایران منتقل کنیم.

https://tejaratava.ir/?p=125450

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.