• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
1
مدیرعامل سایپایدک:

جهش در خدمت‌رسانی به مردم، جهش تولید را محقق می‌کند

  • کد خبر : 125337
  • ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۱
جهش در خدمت‌رسانی به مردم، جهش تولید را محقق می‌کند
مدیرعامل سایپایدک در جمع بسیجیان و فرماندهان بسیج شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا گفت: جهش در خدمت‌رسانی به مردم، جهش تولید و افزایش سطح رضایتمندی را محقق می‌کند و در راستای تحقق شعار سال و برنامه‌های مدون گروه خودروسازی سایپا، شرايط خوبی را برای خدمت به مشتريان و افزایش رضایتمندی آنان فراهم می‌کنیم.

به گزارش تجارت آوا به نقل از سایپانیوز، اردلان حسینی با بیان این مطلب افزود: با توجه به چالش‌های پیش روی صنعت خودرو، به کمک همه کارکنان در شرکت‌های گروه سایپا و زنجیره تامین، قطعا این مسیر دشوار را پشت سر خواهیم گذاشت.

 او در ادامه به نقش تاثیرگذار بسیج در رشد تولید اشاره کرد و گفت: بسیج یعنی همدلی، تلاش، کوشش و یکدلی که با تکیه بر این مفاهیم و بکارگیری همه ظرفیت‌ها، می‌توانیم از مسیرهای دشوار و سختی‌های پیش رو به راحتی عبور کنیم.

 حسینی ادامه داد: سایپایدک نیز با بهره‌گیری از نیروهای فعال بسیج، در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان حرکت خواهد کرد و به همین منظور، فعالیت‌های بسیج در جهت همدلی در سایپایدک توسعه می‌یابد و در راستای فعالیت‌های بهینه و اثرگذار رضایتمندی تلاش خواهیم کرد.

 مدیرعامل سایپایدک در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به پاسخ قاطع و کوبنده نیروهای مسلح کشورمان به تجاوز رژیم صهیونیستی به حریم جمهوری اسلامی ایران، گفت: این اقدام بجا و شایسته، مورد حمایت همه است و پاسخی بود به زیاده خواهی‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی. قطعا هرگونه مزاحمتی برای ما، بی پاسخ نخواهد ماند و این اقتدار نظامی کشور، مسئولیت ما را در ارائه خدمت به مردم بیشتر می‌کند.

https://tejaratava.ir/?p=125337

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.