• امروز : دوشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۲
0
پژوهشکده بیمه با همکاری دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی برگزار می‌کند

هشتمین جلسه از مجموعه وبینارهای تکافل شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد

  • کد خبر : 98722
  • ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲
هشتمین جلسه از مجموعه وبینارهای تکافل شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد
هشتمین جلسه از مجموعه وبینارهای تکافل با موضوع «سودآوری کسب و کار بانک-تکافل» روز شنبه 18 شهریور 1402 از ساعت 09:30 تا 11:30 به صورت مجازی و به زبان انگلیسی با ترجمه همزمان برگزار خواهد شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، در هشتمین جلسه از مجموعه وبینارهای تکافل که به موضوع «سودآوری کسب و کار بانک-تکافل» اختصاص یافته است، محورهای «توسعه کسب و کار بانک-تکافل» و «چشم‌انداز آتی بانک-تکافل» توسط دکتر فضیله بنت عبدالله آسوهایمی استادیار دانشکده اقتصاد و علوم مدیریت دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی(IIUM)، به زبان انگلیسی و با امکان ترجمه همزمان ارائه می‌گردد.
این وبینار به صورت رایگان از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه به نشانی trn.irc.ac.ir  برگزار خواهد شد و به شرکت‌کنندگان گواهی حضور معتبر بین‌المللی اعطا می‌گردد.
گفتنی است دکتر فضیله بنت عبدالله آسوهایمی دارای درجه دکتری اقتصاد و مدیریت معاملات دانشگاه سینس اسلام مالزی (USIM)می‌باشد. وی ضمن انتشار ۴ مقاله نگارنده اول در انتشارات معتبر بین‌المللی، سمت مشاور علمی دانشکده اقتصاد و علوم مدیریت دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی (IIUM)را در کارنامه خود دارد.

http://tejaratava.ir/?p=98722

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.