• امروز : شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳
2
در پنج ماهه سال 1402 تحقق یافت

۵۱ هزار میلیارد ریال حق بیمه تولیدی پنج ماهه بیمه کوثر

  • کد خبر : 97981
  • ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
۵۱ هزار میلیارد ریال حق بیمه تولیدی پنج ماهه بیمه کوثر

فروش بیمه کوثر در پنج ماهه نخست سال ۱۴۰۲ با حدود ۶۷ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۵۱ هزار و ۳۷۶ میلیارد ریال رسید.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر و اعلام معاون برنامه ریزی و نوآوری شرکت، این تولید حق بیمه با ترکیب فروش ۸۴٫۱ درصدی در رشته های غیر زندگی و ۱۵٫۹ درصدی در رشته زندگی محقق شده و فروش رشته عمر و سرمایه گذاری در پنج ماهه سال ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته ۴۹ درصد رشد داشته است.

 مسعود طاهری وسیه سری عنوان نمود در طی این دوره رشته های کشتی، هواپیما، انرژی و درمان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد فروش را میان رشته های بیمه ای داشته اند.

وی با بیان اینکه بیمه کوثر با ثبت نسبت خسارت ۵۳ درصد در پنج ماهه ۱۴۰۲، مبلغ ۲۷ هزار و ۲۰۵ میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کرده است، خاطرنشان کرد: در این بخش، سهم رشته های غیر زندگی ۸۸٫۲ درصد و بیمه های زندگی ۱۱٫۸ درصد از کل خسارت های پرداختی بوده است.

ایشان در پایان افزود با اتخاذ ترکیب مناسب فروش و مدیریت ریسک و  با همت و تلاش معاونین، مدیران و کارکنان در ستاد و سرپرستی ها و نیز نمایندگان حقیقی و حقوقی این عملکرد تحقق یافته است.

http://tejaratava.ir/?p=97981

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.