• امروز : دوشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۲
1

بازدید هیات تجاری ترکیه ای از شرکت پاکسان/زمینه های همکاری شرکت های شوینده با تجار ترکیه ای بررسی شد/امضا تفاهم نامه همکاری بین هیات ترکیه ای و صنایع شوینده

  • کد خبر : 96921
  • ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۳
بازدید هیات تجاری ترکیه ای از شرکت پاکسان/زمینه های همکاری شرکت های شوینده با تجار ترکیه ای بررسی شد/امضا تفاهم نامه همکاری بین هیات ترکیه ای و صنایع شوینده
یک هیات تجاری ترکیه ای به همراه رئیس هیات مدیره انجمن صنعتگران و تجار ایرانی در ترکیه برای بررسی راهکارهای همکاری با صنایع شوینده وابسته به گروه توسعه صنایع بهشهر از شرکت پاکسان دیدار و تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

هیات ترکیه را در این دیدار سعید محمد جان رئیس انجمن صنعتگران و تجار ایرانی در ترکیه، عایشه شیش مان اوغلی رئیس اتاق استانبول، مجاهد یلدیز مدیر عامل کارخانه سلطانلار و جمعی از مدیران و فعالین اقتصادی کشور ترکیه همراهی کردند و هیات ایرانی را محمدی معاون امور شرکت ها وبشهر، حقی مدیر عامل شرکت مدیریت صنعت شوینده و مدیران عامل شرکت های پاکسان،ساینا،گلتاش و بهپخش همراهی کردند.

محمدی عضو هیات مدیره و معاون امور شرکت های وبشهر با اشاره به اینکه باید تمرکز بر بخش های تخصصی و نحوه همکاری مشترک متمرکز شود ادامه داد : باید هر چه سریعتر راهکارهای همکاری شناسایی و نتیجه همکاری فی مابین مشخص شود .

محمد جان با بیان این که حجم مبادلات در این زمینه بین دو کشور بسیار کم است گفت: شرکت های شوینده می توانند از مزیت های بازار ۸۵ میلیونی ترکیه استفاده کنند و محصولات خود را در بازار ترکیه به فروش برسانند و در این راه انجمن صنعتگران تجار ایرانی در ترکیه بیشترین همکاری را با شرکت های شوینده خواهد داشت.

حقی مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده نیز با استقبال از پیشنهادهای هیات ترکی گفت: امیدوارم به عنوان شرکای استراتژیک بتوانیم پایه گذار رابطه و همکاری بلند مدت با حفظ منافع طرفین باشیم.

وی سپس با برشمردن مزیت های اقتصادی شرکت های زیر مجموعه شرکت توسعه صنایع بهشهر گفت:شرکت پاکسان امادگی صادرات محصولات صنعتی دارد و همچین در شرکت های شوینده زیر مجموعه توانایی تولید محصولات صادراتی فراهم است.

گفتنی است هیات ترکیه ای ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت پاکسان و واحدهای تولید اسید چرب، بسته بندی پودر، بسته بندی صابون و بخش تحقیق و توسعه، تفاهم نامه همکاری با شرکت مدیریت صنعت شوینده نیز امضا نمود.

بنابراین گزارش، مدیران عامل شرکت پاکسان، ساینا، گلتاش و بهپخش نیز در این نشست با ارایه پیشنهاد های همکاری مواردی را جهت تعامل بیشتر بین شرکت های ایرانی و ترکیه ای مطرح کردند.

http://tejaratava.ir/?p=96921

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.