• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
0

برگزاری جلسه هم اندیشی بیمه دانا با مدیران آموزش و پرورش استان البرز

  • کد خبر : 75876
  • ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۱
برگزاری جلسه هم اندیشی بیمه دانا با مدیران آموزش و پرورش استان البرز

با هدف تقویت مناسبات دوجانبه، نشست هم‌اندیشی شعب استان البرز بیمه دانا با مدیران ارشد آموزش و پرورش این استان برگزار شد.

 به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط‌عمومی بیمه دانا، در راستای تشکیل جلسات دوره‌ای با مدیران ستادی آموزش و پرورش استان البرز و به منظور بحث و تبادل نظر در جهت اجرای هرچه بهتر قرارداد فی‌مابین و ارائه راهکارهای عملی تجمیع سایر امور بیمه‌ای بیمه‌گذار و بیمه‌شدگان، ضمن دعوت از معاون توسعه منابع انسانی، مدیر منابع انسانی و مدیران رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، روز دوشنبه دهم بهمن ماه امسال نشستی مشترک در محل شعبه هفت تیر بیمه دانا با حضور ملک‌علی عبدالرحمانی رئیس این شعبه، روسا و معاونین شعب هفت تیر و غدیر کرج، برگزار شد. 
در این جلسه عبدالرحمانی ضمن ارائه گزارش عملکرد هفت ماهه بیمه دانا در استان البرز شامل میزان خسارت پرداختی، تعداد معرفی نامه‌های صادره، تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد و تعداد پرونده‌های فوتی عمر کارکنان و حوادث تحصیلی تسویه شده، از همکاری مدیران ستادی و مسئولین رفاهی نواحی آموزش و پرورش این استان قدردانی کرد. 
 در ادامه این نشست، درکی معاون توسعه منابع آموزش و پرورش استان البرز ضمن اظهار رضایت کامل از خدمات  بیمه دانا از ابتدای قرارداد تاکنون، بر گسترش همکاری‌های بیمه‌ای تاکید کرد. 

http://tejaratava.ir/?p=75876

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.