• امروز : شنبه - ۱۲ اسفند - ۱۴۰۲
2

قدردانی آموزش و پرورش اصفهان و کاشان از خدمت رسانی بیمه دانا به فرهنگیان

  • کد خبر : 73873
  • ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷
قدردانی آموزش و پرورش اصفهان و کاشان از خدمت رسانی بیمه دانا به فرهنگیان

نشست مشترک مدیران ارشد آموزش و پرورش شهر کاشان و شعبه کاشان بیمه دانا با هدف تقویت همکاری‌های دوجانبه برگزار شد.

 به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط‌عمومی بیمه دانا، در این جلسه که روز بیستم دی‌ماه امسال در محل سالن کوثر آموزش و پرورش کاشان برگزار شد، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کاشان و رئیس اداره کل رفاه آموزش و پرورش استان اصفهان طی سخنانی، ضمن تقدیر و تجلیل از نحوه خدمت‌رسانی شعبه بیمه دانا در شهر کاشان، خواستار تداوم این خدمات و تقویت روابط دوجانبه شدند.
  در این نشست، غلامرضا شریفی رئیس شعبه کاشان بیمه دانا ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی مسئولین آموزش و پرورش نسبت به اعلام آمار خدمات‌رسانی بیمه دانا به پرسنل آموزش و پرورش شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، بادرود و نطنز، گزارشی از عملکرد این شعبه ارائه کرد. 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: شعبه کاشان پس از شروع همکاری با آموزش و پرورش، نسبت به انعقاد قرارداد با دو بیمارستان خصوصی‌، پنج بیمارستان دولتی، دو مرکز جراحی محدود، ۳۱ داروخانه، ۱۲ آزمایشگاه، سه مرکز عینک فروشی و اپتومتریست، چهار مرکز دندانپزشکی، ۱۵ مرکز فیزیوتراپی، شش کلینیک و اورژانس، و شش مرکز تصویربرداری اقدام کرده است.
شریفی افزود: تاکنون از سوی این شعبه مبلغ -/۲۱۶ر۲۴۰ر۲۱۱ر۴۴ ریال خسارت، تعداد ۷۴۳ فقره معرفی نامه بیمارستانی با مبلغ حدودی -/۰۰۰ر۹۴۰ر۷۲۹ر۱۱۴ریال و تعداد ۲۱۷۰۰ فقره معرفینامه پاراکلینیک به‌مبلغ -/۰۰۰ر۰۰۰ر۳۴۰ر۴۹ ریال صادر شده است.
همچنین این شعبه توانسته  نسبت به صدور ۱۵۳۹ فقره بیمه نامه ثالث به‌مبلغ -/۷۹۲ر۶۷۴ر۲۹۸ر۴۳ ریال،  ۴۱۷ فقره بیمه‌نامه بدنه به‌مبلغ -/۶۶۱ر۵۷۰ر۰۲۵ر۷ و تعداد ۸۸ فقره بیمه نامه آتش‌سوزی به‌مبلغ -/۳۰۰ر۵۹۳ر۴۲۴ ریال اقدام کند.
لازم به ذکر است در پایان جلسه مذکور مقرر شد مدیران آموزش و پرورش نسبت به  صدور بیمه نامه‌های شخصی اتومبیل و آتش سوزی خود در شعبه کاشانِ بیمه دانا نیز اهتمام ورزند.  
گفتنی است: در این جلسه، آقایان منتجب رئیس اداره کل رفاه استان اصفهان، بارفروش رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان، عابدی معاون مالی و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل، بخشی معاون مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش کاشان، روسای ادارات مالی، رفاه و حراست کاشان ، آران و بیدگل و بادرود و آقای امان اله هرندی رئیس شعبه نقش جهان اصفهان نیز حضور داشتند.

http://tejaratava.ir/?p=73873

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.