• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
0

سود دوره خرداد ماه ۱۴۰۳صندوق گنجینه زرین شهر واریز شد

  • کد خبر : 134187
  • ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۳
سود دوره خرداد ماه ۱۴۰۳صندوق گنجینه زرین شهر واریز شد
سود روز شمار صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر با افزایش 2درصد نسبت به دوره های قبل معادل 25.1درصد سالیانه به حساب سرمایه گذاران واریز شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر به عنوان یکی از بزرگترین صندوق های درآمد ثابت کشور با نزدیک به ۵۲۰هزار میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت نرخ سود اسمی برآوردی را ۲۵٫۱ درصد پیش بینی کرد که این میزان سود برآوردی بیشترین سود در میان صندوق های صدور و ابطالی درآمد ثابت بزرگ بازارسرمایه  محسوب می شود.همچنین سرمایه گذاران این صندوق با فعال‌سازی گزینه صدور اتوماتیک از محل سود ماهیانه ، می توانند سالانه تا ۲۸٫۲ درصد سود نیز دریافت کنند . 

نگاهی به صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر

صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر از مهرماه سال ۹۰ تاسیس شده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین صندوق مشترک سرمایه‌گذاری کشور به مدیریت تامین سرمایه تمدن فعالیت می نماید. نوع این صندوق، درآمد ثابت و با پیش بینی سود می‌باشد که سود آن به صورت روزشمار محاسبه و در دوره‌های ماهانه به صاحبان واحدهای سرمایه‌گذاری پرداخت می‌شود. ارزش هر واحد این صندوق سرمایه‌گذاری یکصد هزار تومان است و هر فرد حتی با یک واحد نیز می‌تواند سرمایه‌گذاری را شروع کند.

چطور در صندوق گنجینه زرین شهر سرمایه گذاری کنیم

سرمایه گذاری در صندوق گنجینه زرین شهر از دو روش مسیر می باشد . 

سرمایه گذاری آنلاین از طریق مرکز سرمایه گذاری آنلاین ibshop   

سرمایه گذاری حضوری از طریق شعب سوپر مارکت های مالی ibshop

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر کلیک نمایید و یا با شماره پشتیبانی ۰۲۱۵۸۱۶۹۹۹۹ تماس حاصل فرمایید.

http://tejaratava.ir/?p=134187

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.