• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
2

وضعیت فروش پتروشیمی مارون در زمستان ۱۴۰۲ چگونه بود؟

  • کد خبر : 133789
  • ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۴
وضعیت فروش پتروشیمی مارون در زمستان ۱۴۰۲ چگونه بود؟
وضعیت فروش پتروشیمی مارون در زمستان ۱۴۰۲ چگونه بود؟بررسی گزارش‌های مالی پتروشیمی‌ها، نام پتروشیمی مارون بندرماهشهر را در صدر بیشترین افزایش درآمد حاصل از فروش زمستان ۱۴۰۲ قرار می‌دهد.

به گزارش تجارت آوا، بررسی گزارش‌های مالی پتروشیمی‌ها، نام پتروشیمی مارون بندرماهشهر را در صدر بیشترین افزایش درآمد حاصل از فروش زمستان ۱۴۰۲ قرار می‌دهد.به طوری که پتروشیمی مارون در زمستان ۱۴۰۲ موفق شد درآمد زمستان خود را به ۱۴ هزار و ۳۵۹ میلیارد تومان برساند.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی مارون اظهار کرد: مهمترین نکته توسعه صنعت پتروشیمی در کشور حمایت از تولیدکنندگان و سازندگان داخلی با هدف افزایش ظرفیت های موجود در کشور است.

وی افزود: شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان بخش حاکمیت و رگولاتور این صنعت نقش مهمی برای حمایت، همکاری و همگرایی فعالان صنعت پتروشیمی در مسیر تکمیل زنجیره ارزش را دارد و پتروشیمی مارون نیز در مسیر تکمیل زنجیره ارزش گام بر می دارد.

امرایی ادامه داد: حلقه مفقوده صنعت پتروشیمی تکمیل زنجیره ارزش است که این راهبرد مطالبه مقام معظم رهبری نیز است که در این راستا خوشبختانه شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاسی از فرمان رهبری نقشه راه توسعه و پیشرفت صنعت پتروشیمی را برمبنای تکمیل زنجیره ارزش تعریف کرده است.

وی با تاکید بر این که یکی از ویژگی های تکمیل زنجیره ارزش، جلوگیری از خام فروشی در صنعت پتروشیمی است، اظهار کرد: شرکت پتروشیمی مارون با وجود اورهال سنگینی که انجام داده بود در۶ ماه دوم پارسال شاهد رشد تولید بود.

امرایی با بیان اینکه پتروشیمی مارون برای نخستین بار، در فروردین ۱۴۰۳ با ۱۰۶ درصد ظرفیت اسمی در مدار تولید قرار گرفت، افزود: هم اکنون پروژه های کوثر صنعت، صدرا شیمی خوزستان، ابن سینای همدان، اکریلونیتریل پتروشیمی آبادان (مشترک با تاپیکو) از جمله اولویت های عملیاتی پتروشیمی مارون است.

منبع: ایپنا

http://tejaratava.ir/?p=133789

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.