• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
0
معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد:

تکمیل پروژه‌های عمرانی و مولدسازی دارایی‌ها دو اولویت مهم سازمان تأمین‌اجتماعی در سال ۱۴۰۳ است

  • کد خبر : 132972
  • ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۷
تکمیل پروژه‌های عمرانی و مولدسازی دارایی‌ها دو اولویت مهم سازمان تأمین‌اجتماعی در سال ۱۴۰۳ است
سید مرتضی حسینی، معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین‌اجتماعی در پنجمین جلسه قرارگاه مدیریت تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای این سازمان، با اعلام خبر تکمیل و بهره‌برداری از ۳ بیمارستان ملکی سازمان تأمین‌اجتماعی در سال جاری، تکمیل پروژه‌های عمرانی و مولدسازی دارایی‌ها را دو اولویت مهم سازمان تأمین‌اجتماعی در سال ۱۴۰۳ اعلام کرد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، سید مرتضی حسینی در این جلسه که با حضور اعضای قرارگاه مدیریت تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار شد، گفت: در حال حاضر بالغ بر ۳۲۰ پروژه عمرانی در بخش‌های مختلف درمانی، بیمه‌ای، اداری و رفاهی در این سازمان تعریف شده که در مراحل مختلف طراحی، آغاز عملیات اجرایی و تکمیل و اجرا هستند.

براساس این گزارش وی افزود: در حال حاضر ۵۵ پروژه در استان‌های مختلف در مرحله اجرا هستند که از این تعداد، ۳۸ پروژه درمانی، ۱۴ پروژه بیمه‌ای و سه پروژه در حوزه اداری و رفاهی هستند.
حسینی با اشاره به پیگیری جدی راهبرد توسعه ظرفیت‌های ارائه خدمات درمانی مطلوب و رایگان به بیمه‌شدگان و توسعه این ظرفیت در سطح کشور با اولویت مناطق محروم و کمتر برخوردار گفت: در سال جاری ۳  بیمارستان، ۴ کلینیک و درمانگاه و ۷ پروژه بیمه‌ای و یک واحد اداری در سازمان تأمین‌اجتماعی به بهره‌برداری خواهد رسید.
مسئول قرارگاه مدیریت تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: براساس راهبردهای طراحی و تصویب شده، امسال، سال پروژه‌های عمرانی سازمان است و بایستی بتوانیم با همکاری و هماهنگی‌های میان بخشی و پیگیری جدی، پروژه‌های نیمه‌تمام سنوات گذشته را تکمیل و با برنامه‌ریزی دقیق و تأمین به‌موقع منابع مالی لازم، این پروژه‌ها را به بهره‌برداری برسانیم.
وی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله تا پایان امسال بیش از ۱۳۶ هزار متر مربع پروژه‌ عمرانی در سازمان تأمین‌اجتماعی به بهره‌برداری خواهد رسید که جهش بزرگ و دستاورد مهمی برای سازمان در این حوزه است.
حسینی اضافه کرد: مولدسازی نیز دیگر برنامه جدی سازمان است که با بهینه‌سازی املاک و تأمین منابع مالی پروژه‌های جاری از این محل، بخش عمده املاک سازمان در این راستا احیاء و برای ارائه خدمت به بیمه‌شدگان و بازنشستگان مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی همچنین افزود: در سازمان تأمین‌اجتماعی به‌عنوان یک سازمان بیمه‌گر با تعهدات بین‌نسلی و امانت‌دار منابع بیمه‌شدگان ، باید بتوانیم برای املاک و اموال سازمان به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که این دارایی‌ها با ایجاد ارزش افزوده برای امروز بازنشستگان و امروز و فردای بیمه‌شدگان، بیشترین انتفاع و بازدهی را داشته باشند که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ان‌شاءالله این‌گونه خواهد شد.

http://tejaratava.ir/?p=132972

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.