• امروز : پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳
2
در سی‌امین روز ماه جاری؛

سهامداران “مارون” گرد هم می‌آیند

  • کد خبر : 132744
  • ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۳
سهامداران “مارون” گرد هم می‌آیند
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی مارون با نماد "مارون" روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ برگزار خواهد شد.

به گزارش تجارت آوا، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی مارون، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس پژوهشگاه صنعت نفت واقع در تهران ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

از کلیه سهامدارن محتر م دعوت می‌شود یک ساعت قبل از شروع جلسه، شخصاً یا ازطریق وکیل و نماینده قانونی خود با در دست داشتن کارت ملی و معرفی نامه و وکالتنامه رسمی جهت دریافت کارت ورود به جلسه در محل برگزاری مجمع نسبت به اخذ آن اقدام نمایند. ضمناً سهامدارن محترمی که امکان حضور در جلسه را ندارند می‌توانند از طریق لینک زیر با مشاهده همزمان مجمع بصورت آنلاین در ارتباط باشند.

منبع: ایپنا

http://tejaratava.ir/?p=132744

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.