• امروز : یکشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۴۰۳
0

نشست هم‌اندیشی مدیرعامل و معاونین بیمه سرمد با نمایندگان و شبکه فروش استان خوزستان برگزار شد

  • کد خبر : 132174
  • ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۵
نشست هم‌اندیشی مدیرعامل و معاونین بیمه سرمد با نمایندگان و شبکه فروش استان خوزستان برگزار شد
نشست صمیمی با نمایندگان و شبکه فروش استان از دیگر برنامه های سفر استانی مدیر عامل بیمه سرمد و هیأت همراه بود که بعد از مراسم افتتاحیه ساختمان جدید شعبه اهواز برگزار شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد در این نشست دکتر بهشتی نژاد مدیر عامل، با اشاره به اقدامات مدیریتی سال ۱۴۰۲ گفت: 

شرکت در سال ۱۴۰۲ توان پذیرش ریسک های جدید و حساب نشده را نداشت و با پرداخت معوقات و مدیریت ریسک خوبی که انجام شد شرکت توانست سال ۱۴۰۲ را به خوبی پشت سر گذاشته و از بحران خارج شود البته در این بین شبکه فروش متحمل سختی بسیاری شد که جا دارد از همه نمایندگان صبور شرکت در سراسر کشور تشکر و قدردانی کنم.

مدیرعامل بیمه سرمد یکی از مهمترین استراتژی های شرکت در سال جاری را توانمند سازی نمایندگان و شبکه فروش برشمرد و ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی که در حال انجام است اقدامات خوبی در جهت توانمند سازی شبکه فروش انجام خواهد شد. 

بزرگ زاده معاون بازار یابی و شبکه فروش نیز در سخنانی هدف از  سفر به استان خوزستان را علاوه بر افتتاح شعبه تملیکی اهواز برگزاری نشست صمیمی با نمایندگان و شنیدن نقطه نظرات ایشان و حل مسائل و مشکلات نمایندگان عنوان کرد و افزود: در سال گذشته در حوزه شبکه فروش اقدامات مناسبی انجام شد که از جمله آن می توان به تشکیل شورای راهبری شبکه فروش، تصویب آیین نامه رفاهی نمایندگان، راه اندازی دو صندوق برای هر نماینده و به روز کردن پرداخت خسارت اشاره کرد.

معاون بازاریابی و شبکه فروش با اشاره به مذاکرات مثبت انجام شده و همراهی مدیر شعب بانک صادرات استان خوزستان در خصوص راه اندازی میز خدمت در شعب بانک صادرات از نمایندگان خواست با استفاده از این فرصت و ظرفیت های خوب استان تمام تلاش خود را برای کسب بازار های جدید و افزایش سهم بیمه سرمد از بازار استان خوزستان بکار گیرند.

در ادامه هر یک از نمایندگان با ارائه نقطه نظرات خود مسائلی را مطرح نمودند و در جهت رفع مشکلات تصمیماتی اتخاذ شد.

نشست هم‌اندیشی مدیر عامل بیمه سرمد با شبکه فروش و نمایندگان استان خوزستان در روز یکشنبه ۱۳ خرداد ماه برگزار شد.

http://tejaratava.ir/?p=132174

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.