• امروز : دوشنبه - ۴ تیر - ۱۴۰۳
3

اولین جلسه شورای اقامه نماز و فرهنگی پست بانک ایران برگزار شد

  • کد خبر : 131321
  • ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۴
اولین جلسه شورای اقامه نماز و فرهنگی پست بانک ایران برگزار شد
اولین جلسه شورای های اقامه نماز و فرهنگی پست بانک ایران در سالجاری، به ریاست بهزاد شیری مدیرعامل بانک و با حضور دبیر و اعضای شورا، صبح امروز ۹ خرداد ماه، در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی بانک برگزار شد.


به گزارش تجارت آوا به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در این جلسه، گزارش اقدامات و برنامه‌های آتی ستاد مرکزی شورای فرهنگی، گزارش برنامه‌های حوزه صیانت از حقوق شهروندی، اقدامات و برنامه‌های جاری امور ایثارگران و حوزه مقاومت بسیج و گزارش اقدامات و عملکرد حوزه عفاف و حجاب  مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، شیری درجمع‌بندی مباحث مطرح شده به برگزاری به موقع جلسات شورای فرهنگی و نماز بر اساس برنامه و تقویم سالیانه تاکید کرد و گفت: رعایت پوشش مناسب و حفظ حجاب در تمام واحدهای ستادی، اجرایی و باجه‌های بانکی روستایی  الزامی است.
وی از مدیران ستادی و اجرایی خواست که در ساعت اقامه نماز، از برگزاری هرگونه جلسه اداری خودداری کنند تا همکاران فرصت حضور در این فرضیه عبادی و سیاسی را داشته باشند. 
حسین ملک معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی، جمال مقصودی مدیر امور نظارت و حقوقی، مهدی شاهرخی مدیر امور حراست، سیروس معیری پور مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران، کاظم اقبالیان فرمانده حوزه مقاومت بسیج و زکیه پورزمان مشاور مدیرعامل در امور بانوان، حضور داشتند.

http://tejaratava.ir/?p=131321

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.