• امروز : دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳
1
رئیس ستاد برگزاری ایران اکسپو۱۴۰۳ با سفیر بورکینافاسو دیدار کرد

دعوت از وزرای اقتصادی بورکینافاسو برای شرکت در ایران اکسپو۱۴۰۳/رایزنی برای گسترش همکاری‌های تجاری

  • کد خبر : 122557
  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۹
دعوت از وزرای اقتصادی بورکینافاسو برای شرکت در ایران اکسپو۱۴۰۳/رایزنی برای گسترش همکاری‌های تجاری
رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو۱۴۰۳، از اعلام آمادگی ایران برای دعوت از وزرای اقتصادی بورکینافاسو برای شرکت در نمایشگاه ایران اکسپو خبر داد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، مجید تکبیری، رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو۱۴۰۳ در دیدار با محمدی کابوره، سفیر بورکینافاسو در تهران با اشاره به اعلام آمادگی ایران برای حضور هیات دولتی و بخش خصوصی بورکینافاسو در نمایشگاه ایران اکسپو، گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه، معرفی توانمندی‌های صادراتی ج. ا ایران به سایر کشورهاست، از این‌رو برای هیچ کشوری فضای مشخصی برای عرصه محصولات‌ در نظر گرفته نشده است.

در ادامه این دیدار سفیر بورکینافسو با تاکید بر توسعه ارتباط سازمان‌های توسعه تجارت دو کشور، گفت: هیات‌های اقتصادی از بورکینافاسو جلساتی در اتاق بازرگانی ایران و تهران داشتند که این جلسات منجر به آشنایی بیشتر تجار از یکدیگر شد.

محمدی کابوره در پایان با اشاره به تلاش برای فراهم کردن زمینه‌های توسعه همکاری‌های تجاری دو کشور بیان کرد: بدون تردید وزرای اقتصادی بورکینافاسو در نمایشگاه اکسپو ایران شرکت خواهند کرد تا زمینه‌‌ساز گسترش همکاری‌های تجاری باشد.

http://tejaratava.ir/?p=122557

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.