• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
2

فروش ۴۰ میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی در حراج‌های خرده فروشی

  • کد خبر : 122405
  • ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
فروش ۴۰ میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی در حراج‌های خرده فروشی
معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: کالاهای لوازم خانگی با پایه ۲۳ میلیارد تومان عرضه شد که فروش بیش از ۴۰ میلیارد تومانی را در پی داشته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به نقل از ایرنا، سعید غلامی باغی اظهار کرد: از زمان رونمایی از سامانه حراج خرده فروشی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از خرداد ماه تا کنون بیش از ۲۶۳ مرحله حراج در ۲۵ استان کشور برگزار شده است.

معاون سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بیان کرد: در این حراج‌ها بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ قلم کالا از جمله لوازم خانگی با پایه ۲۳ میلیارد تومان عرضه شد که فروش بیش از ۴۰ میلیارد تومان را در پی داشته که با مشارکت بیش از ۳۶ هزار نفری متقاضیان برگزار شده است.

وی تاکید کرد: راه‌اندازی سامانه حراج خرده فروشی یکی از اقدامات مهم سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی است که در سال ۱۴۰۲ صورت گرفت، از مزایای این سامانه می‌توان به برگزار شدن آن در بستری کاملاً شفاف و رقابتی، شرکت عموم افراد جامعه (اعم از کارکنان دولت) و رایگان و کاملاً الکترونیکی بودن همه فرایندهای آن اشاره کرد.

عضو هیات مدیره و معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول افزود: همچنین ایجاد رابطه مستقیم دولت و مردم (بسته معیشتی)، گذار از روش‌های سنتی، امکان برگزاری به صورت روزانه، استفاده کالاها توسط مصرف‌کننده نهایی از آثار مثبت راه‌اندازی این سامانه است.

http://tejaratava.ir/?p=122405

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.