• امروز : یکشنبه - ۲۶ فروردین - ۱۴۰۳
1

خدمات «چکاوک»، «ساتنا» و «پایا» بانک صادرات ایران در روزهای پایانی ١۴٠۲

  • کد خبر : 122258
  • ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۳
خدمات «چکاوک»، «ساتنا» و «پایا» بانک صادرات ایران در روزهای پایانی ١۴٠۲
​ساعات کاری سامانه‌های «ساتنا»، «پایا» و «چکاوک» بانک صادرات ایران در ایام پایانی سال اعلام شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، ساعات کاری سامانه‌های «ساتنا»، «پایا» و «چکاوک» این بانک در ایام پایانی سال اعلام شد که بر اساس آن ساعت پایان واگذاری چک‌های عادی سامانه چکاوک در روزهای شنبه و یکشنبه به ترتیب ۲۶ و ٢٧ اسفندماه سال جاری ساعت ١٢ و زمان پایان تعیین وضعیت آن ١۵:٣٠ تعیین شده است. همچنین ساعت پایان واگذاری چک‌های عادی سامانه چکاوک در روز دوشنبه ٢٨ اسفندماه ساعت ١٣ و زمان تعیین وضعیت آن ١۶:٣٠ خواهد بود.

زمان پایانی واگذاری چک‌های رمزدار نیز در دو روز ۲۶ و ٢٧ اسفندماه ساعت ١٣ و زمان پایان تعیین وضعیت آنها در شعب ساعت ١۴:۴۵ اعلام شده است.

زمان پایان واگذاری چک‌های رمزدار در روز دوشنبه ٢٨ اسفندماه ساعت ۱۴ و زمان تعیین وضعیت آنها ۱۵:۴۵ در نظر گرفته شده است. بر اساس این اطلاعیه سامانه چکاوک در روزسه‌شنبه ٢٩ اسفندماه غیرفعال است.

همچنین بر اساس اطلاعیه اداره کل خزانه‌داری بانک صادرات ایران، سامانه ساتنا این بانک در روز شنبه ۲۶ اسفند ماه طبق روال عادی از ساعت ٨ تا ١۴:٣٠ فعال است و در روزهای یکشنبه و دوشنبه ٢٧ و ٢٨ اسفندماه سال جاری زمان خدمت‌رسانی این سامانه از ساعت ۸ تا ۲۰:۳۰ و در روز دوشنبه ٢٩ اسفندماه از ساعت ۸ تا ۱۸ به مشتریان خدمت ارائه خواهد کرد.

همچنین سامانه پایا در بانک صادرات ایران طبق روال عادی در روزهای ۲۶، ٢٧، ٢٨ و ٢٩ اسفندماه سال جاری در چهار چرخه زمانی ٠٣:۴۵، ١٠:۴۵، ١٣:۴۵ و ١٨:۴۵ فعال خواهد بود.

جزئیات ساعات کاری سامانه‌های «ساتنا»، «پایا» و «چکاوک» بانک صادرات ایران در ایام پایانی سال را در جدول زیر مشاهده کنید:

جدول ساتنا پایا.jpg

 

http://tejaratava.ir/?p=122258

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.