• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
3

تقدیر کارکنان فولاد کویر از مدیرعامل

  • کد خبر : 117851
  • ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶
تقدیر کارکنان فولاد کویر از مدیرعامل
جمعی از کارکنان با حضور و تجمع یکپارچه خود به استقبال حاج احمد خوروش، مدیرعامل مجموعه رفته، و ضمن تبریک انتخاب ایشان به عنوان مرد سال صنعت نورد کشور و قرار گرفتن فولاد کویر در جمع صد شرکت برتر ایران قدردانی کرده و ضمن اهدای گل از تلاش ها و پشتکار وی در شرایط سخت تولید و اقتصاد کشور و حمایت های او تشکر و تقدیر کردند.

 به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی فولاد کویر،حسین حسین زاده، رئیس هیئت مدیره فولاد کویر، در این تجمع که جمعی از اعضای هیئت مدیره و معاونین و مدیران  نیز حضور‌داشتند، گفت:  ما شاهد تلاش‌های وصف ناپذیر ایشان در راستای مدیریت کلان مجموعه  در شرایطی که کشور دچار مشکلات سخت و مختلفی همچون مشکلات تامین انرژی و تامین ارز  و …قرار دارد، بوده ایم ‌و به عنوان بخشی از مردم منطقه، قدردان تمامی اقدامات ارزشمندشان هستیم.

همچنین در این دیدار حمیدرضا خوروش ، نائب رئیس هیئت مدیره  گفت:  در این شرایط پیچیده اقتصادی انتخاب شدن به عنوان مرد سال صنعت نورد کشور، بسیار حائز اهمیت است چرا که برپا نگه داشتن تولید و حفظ بهره‌وری و همزمان انتخاب شدن به عنوان صنعت سبز، تفکری عمیق و مدیریتی هوشمند و پیشرو نیاز دارد. 

مدیرعامل فولاد کویر نیز ضمن تشکر و قدردانی از همه کارکنان افزود: تمامی افتخارات فولاد کویر حاصل اراده و تلاش های کارکنان و حمایت آنان از فولاد کویر بوده است.        

احمدخوروش تصریح کرد: ما برای اثرگذاری بر رفاه و اندیشه آفریده شده‌ایم. ما باید بتوانیم در مسیر اقتصاد، توسعه و صنعت، ضمن رعایت قوانین و با در نظر گرفتن اصل توسعه پایدار به عنوان معیار، با خلق روش‌های متفاوت، به منطقه و کشور کمک کنیم. 

فاطمه پهلوانی معاونت منابع انسانی   
فولاد کویر نیز در حاشیه این مراسم گفت: هدف کارکنان از تجمع امروز قدردانی و تشکر از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره فولاد کویر به جهت تلاش‌های بدون وقفه و مدیریت و نگرش بی نظیر آنان در شرایط سخت کشور است. 

گفتنی است در آذرماه سال جاری، احمد خوروش مدیرعامل مجتمع فولاد کویر به عنوان مرد سال صنعت نورد کشور انتخاب شد.

همچنین مجتمع فولاد کویر در بهمن ماه به عنوان صنعت سبز و نیز در رده بندی IMI۱۰۰ در میان صد شرکت برتر ایران قرار گرفت.

http://tejaratava.ir/?p=117851

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.