• امروز : دوشنبه - ۷ اسفند - ۱۴۰۲
4
عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران

تحول در عرصه بازاریابی بانک با خلاقیت امکان پذیر است

  • کد خبر : 117549
  • ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۴
تحول در عرصه بازاریابی بانک با خلاقیت امکان پذیر است
شعبه سعادت آباد بانک توسعه صادرات ایران همزمان با ایام الله دهه فجر و شب مبعث حضرت محمد (ص)، با حضور اعضای هیات مدیره، هیات عامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک، افتتاح شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، مرتضی ذکاوت، عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران در آیین انتقال شعبه آرژانتینِ تهران به “سعادت آباد”ِ این بانک، وجود کارکنان با تجربه بانک در این شعبه را فرصت مغتنمی برای بروز ظرفیت های بانک در حوزه جذب مشتری و ارایه خدمات به صادرکنندگان دانست و گفت: شرایط تحریمی تحمیل شده بر کشور در سالهای اخیر فعالیت بانک را تحت الشعاع قرار داده و چرخش قابل توجهی در عملکرد بانک از بخش خارجی به داخلی را موجب شده است.
وی افزود: زمان آن رسیده که با بهره مندی از تجربه و خلاقیت، عملکرد متفاوتی را در حوزه بازاریابی و بانکداری ریالی داشته باشیم.
ذکاوت ضمن آرزوی موفقیت برای همکاران شعبه سعادت آباد، خاطرنشان کرد: اراده جمعی و همدلی راهگشای بسیاری از مشکلات خواهد بود و می تواند زمینه ساز شرایط بهتر برای بانک باشد.

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران نیز در این برنامه انتقال شعبه آرژانتین به سعادت آباد را با توجه به استقرار دفاتر شرکت های بزرگ تولیدی و صنعتی در این بخش از شهر، موقعیت خوبی برای جذب مشتری عنوان کرد و گفت: این فرصت می تواند به تحقق سیاستگذاری های جدید بانک در عرصه ارایه خدمات بهتر، سریع تر و مناسب تر به مشتریان کمک کند.
یوسف نجدی با تاکید بر اهمیت تقویت ارتباط شعب با شرکت های زیرمجموعه بانک، افزود: تیم مدیریتی جدید بانک، موجبات همگرایی بهتر شرکت های تابعه و بانک را فراهم کرده و امروزه شرکت تامین سرمایه تمدن، کارگزاری و صرافی بانک بازوهای قدرتمندی برای جذب و تامین مالی و ارایه خدمات جذاب به مشتریان هستند که باید از آنها استفاده کرد.
وی خاطرنشان کرد: بانک توسعه صادرات ایران علی رغم شعب کم، کارهای بزرگی را در نظام بانکی و اقتصاد کشور انجام داده و تداوم این روند با هم افزایی و هم گرایی ارکان بانک میسر است.

http://tejaratava.ir/?p=117549

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.