• امروز : یکشنبه - ۱۳ اسفند - ۱۴۰۲
2

با اجرای سیاست‌گذاری حاکمیت شرکتی هلدینگ صبا انرژی و حمایت پتروشیمی جم رخ داد؛ افزایش ۳۸ درصدی سود جم‌پیلن / تحقق سود کل بودجه مصوب سال مالی در بازه زمانی ۹ ماهه

  • کد خبر : 117375
  • ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹
با اجرای سیاست‌گذاری حاکمیت شرکتی هلدینگ صبا انرژی و حمایت پتروشیمی جم رخ داد؛ افزایش ۳۸ درصدی سود جم‌پیلن / تحقق سود کل بودجه مصوب سال مالی در بازه زمانی ۹ ماهه
در نشستی با حضور مدیران هلدینگ صباانرژی، پتروشیمی جم و جم‌پیلن، عملکرد 9 ماهه سال 1402 و بودجه سال آتی شرکت جم پیلن مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، از مهمترین نکات مطرح شده در این نشست، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
    ۱٫ سود محقق شده در ۹ ماهه سال ۱۴۰۲ برابر با کل سود پیش بینی شده سال ۱۴۰۲ می باشد.
    ۲٫ سود محقق شده ۹ ماهه نسبت به دوره مشابه سال قبل، افزایش ۳۸ درصدی داشته است که به عدد ۴٫۱ همت رسیده است. با توجه به پیش‌بینی‌های به عمل آمده، انتظار سود ۵٫۳ همت تا پایان سال ۱۴۰۲ وجود دارد که تاثیر این سود معادل ۱٫۲ همت مازاد بر سود پیش بینی شده است.
    ۳٫ مهمترین دلایل افزایش سودآوری شرکت جم پیلن در سال جاری، اجرای برنامه‌‌های توسعه‌ای هلدینگ صباانرژی، حمایت هلدینگ و پتروشیمی جم برای تامین کسری خوراک جم‌پیلن، اصلاح سبک فروش، پیگیری و پایش مستمر بازار هدف و بهره‌گیری از فرصت‌های سودآور ایجاد شده در بازار، عرضه گریدهای دارای ارزش افزوده بیشتر از طریق ارتقای کیفیت و جلب نظر مشتریان با تمرکز بر فعالیت های R & D می‌باشد.

شایان ذکر است با سیاستگذاری‌های هلدینگ صبا انرژی و حمایت پتروشیمی جم در جلسه بودجه شرکت جم پیلن، بودجه سال آتی این شرکت با رویکرد افزایشی در مقایسه با سال ۱۴۰۲، مصوب شد. این شرکت قادر به تولید بیش از۱۲۰ نوع از گریدهای پلی پروپیلن شامل هموپلیمر، کوپلیمر تصادفی، کوپلیمر ضربه­پذیر و ترپلیمر با هدف پوشش تمامی کاربردهای پلی پروپیلن در بازار ایران و جهان است.

http://tejaratava.ir/?p=117375

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.