• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
2
گزارش فعالیت ماهانه و عملکرد 10 ماهه بانک پاسارگاد؛

رشد ۶۶درصدی درآمد بانک پاسارگاد در ۱۰ ماهه سال‌جاری

  • کد خبر : 117123
  • ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۲
رشد ۶۶درصدی درآمد بانک پاسارگاد در ۱۰ ماهه سال‌جاری
بانک پاسارگاد در گزارش فعالیت ماهانه دی‌ماه‌۱۴۰۲ در کدال، درآمد شناسایی شده خود را در ۱۰ ماهه سال‌جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل ۶۶‌درصد رشد اعلام کرد.

بانک پاسارگاد با نماد “وپاسار” در گزارش ماهانه منتهی به ۳۰دی‌ماه۱۴۰۲ در کدال، ارقامی مربوط به میزان درآمد تسهیلات اعطایی، درآمد سپرده‌گذاری، درآمد کارمزد، اوراق بدهی و درآمد سرمایه‌گذاری را ارائه می‌کند. 
بر اساس این گزارش، مجموع درآمد محقق شده از گزینه‌های مذکور در ۱۰ ماهه سال‌جاری معادل ۸۸ هزار میلیارد تومان است و با توجه به درآمد ۵۳ هزار میلیارد تومانی آن در ۱۰ ماهه مشابه در سال‌۱۴۰۱، نشان از رشد درآمد ۶۶‌درصدی در سال‌جاری دارد.
تسهیلات اعطایی بیشترین گزینه درآمدی این بانک در ۱۰‌ماهه سال‌جاری با رقمی معادل ۸۲ هزار میلیارد تومان و سپس درآمد کارمزد با رقمی معادل ۴ هزار میلیارد تومان گزارش می‌شود.
همچنین در گزارش منتشر شده، درآمد عملیاتی محقق از تسهیلات اعطایی، درآمد سپرده‌گذاری، درآمد کارمزد و اوراق بدهی در دی ماه سال‌جاری معادل ۷٫۶۸۸ میلیارد تومان است که تسهیلات اعطایی با بیشترین گزینه درآمدی معادل ۷٫۱۴۷ میلیارد تومان را به خود اختصاص داده‌است.
وضعیت تسهیلات اعطایی از فروش خدماتی مانند اقساطی، جعاله، مرابحه، اجاره به شرط تملیک، مضاربه، مشارکت مدنی، بدهکاران بابت اعتبارات اسنادی، تسهیلات ارزی و غیره بوده است. 
درآمد کارمزدها دومین و بیشترین گزینه درآمدی بانک پاسارگاد در دی ماه بوده که درآمدی معادل ۴۲۵ میلیارد تومان را به خود اختصاص داده است.  
درآمد سپرده‌گذاری گزینه دیگر درآمدی این بانک به شمار می‌رود که در دی ماه، ۴۲ میلیارد تومان و درآمد اوراق بدهی نیز معادل ۷۵ میلیارد تومان به ثبت رسیده است. 

تجارت گردان | رشد ۶۶درصدی درآمد بانک پاسارگاد در ۱۰ ماهه سال‌جاری

نبض بورس

http://tejaratava.ir/?p=117123

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.