• امروز : جمعه - ۱۱ اسفند - ۱۴۰۲
0
مدیرعامل بانک صنعت ومعدن در جشن شکوه انقلاب اسلامی و تقدیر از بازنشستگان این بانک مطرح کرد؛

مهمترین رکن بقا و موفقیت هر سازمان، گنجینه سرمایه انسانی آن است/ بهره برداری از ۲۴۰ طرح ایجادی وتوسعه ای با تامین مالی این بانک در دولت سیزدهم

  • کد خبر : 117093
  • ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۸
مهمترین رکن بقا و موفقیت هر سازمان، گنجینه سرمایه انسانی آن است/ بهره برداری از ۲۴۰ طرح ایجادی وتوسعه ای با تامین مالی این بانک در دولت سیزدهم

دکتر خورسندیان در جشن شکوه انقلاب اسلامی و تقدیر از بازنشستگان این بانک که روز شنبه چهاردهم بهمن ماه در سالن تلاش برگزار شد، عنوان داشت: نقش سرمایه انسانی در کسب موفقیت هایی که این بانک در دهه های پس از انقلاب اسلامی داشته غیر قابل انکار است و ما به سرمایه انسانی به مثابه یک گنجینه با ارزش می نگریم.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، دکتر خورسندیان با تبریک ایام شکوهمند دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به بیان نقش، اهمیت و جایگاه بانک صنعت و معدن در اعتلای بخش تولید و اشتغال کشور در سال های پس از انقلاب اسلامی ایران پرداخت و اظهار داشت: این بانک در تمام دوران هایی که کشور با فراز و نشیب های بسیاری مواجه بوده و علی رغم مشکلاتی که خود با آن مواجه بوده در کنار کارآفرینان و تولیدکنندگان کشور حضور مؤثر و سازنده ای داشته است.
وی افزود: در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن در دوران سازندگی بسیاری از صنایع کشور با حمایت های بانک صنعت و معدن و با تسهیلات آن احداث، احیاء و بازسازی گردید؛ حمایت هایی که در دوران تحریم های ظالمانه اقتصادی و بانکی نیز تا به امروز ادامه یافته است.
دکتر خورسندیان با اشاره به مهمترین اقدامات این بانک در دولت سیزدهم بیان داشت: بهره برداری از تعداد ۲۴۰ طرح ایجادی و توسعه ای با تسهیلات ۷۰ هزار و ۸۷۷ میلیارد ریال و ۲ هزار و ۸۰۰ میلیون یورو با اشتغال مستقیم ۱۹۱۴۱ نفر در دولت سیزدهم یکی از موفقیت هایی است که با حمایت دولت مردمی و نهادهای ذیربط و با افزایش سرمایه این بانک رقم خورده است.
وی ادامه داد: تعداد ۱۸۷ طرح با رقم ۱۰۵ هزار و ۴۷۹ میلیارد ریال و ۷ هزار و ۸۵۸ میلیون یورو با اشتغال ۲۵۳۶۶ نفر نیز هم اکنون در حال اجرا می باشد و همچنین در مدت ۲۹ ماهه استقرار دولت سیزدهم تعداد ۷ هزار و ۲۰۰ فقره تسهیلات توسط این بانک مصوب شده که رقمی بالغ بر یک میلیون و ۳۸۲ هزار میلیارد ریال بوده است.
این مدیر ارشد بانکی اعلام کرد: در همین مدت زمان رقم وصول مطالبات ریالی بالغ بر یک میلیون و ۱۱۲ هزار میلیارد ریال و وصول مطالبات ارزی ۵۲۹ میلیون یورو می باشد.
دکتر خورسندیان در پایان سخنرانی خود از تلاش ها و اقدامات شورای فرهنگی بانک در راستای طراحی و اجرای برنامه های متنوع برای همکاران در مناسبت های مختلف قدردانی و تشکر نمود.

http://tejaratava.ir/?p=117093

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.