• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
0

واریز سود صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی

  • کد خبر : 117078
  • ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۶
واریز سود صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی
سود سرمایه گذاران صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی برای دوره بهمن ماه 1402واریز شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، سود روزشمار منتهی به دوره بهمن ماه ۱۴۰۲ صندوق سرمایه گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی برای دوره ماندگاری یک ماه کامل، معادل ۲۳٫۵درصد با نرخ سود موثر سالانه معادل ۲۶٫۲درصد امروز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲به حساب سرمایه گذاران واریز شد.

سود باکیفت صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی

با توجه به  آغاز به کار صندوق اندوخته توسعه آرمانی از بهمن ماه سال ۱۳۹۴، محاسبه سودآوری کلی این صندوق نشان می دهد طی ۸سال گذشته به طور میانگین ۲۳درصد بازده اسمی سالانه این صندوق بوده است که این عدد نمایانگر تداوم سودآوری این صندوق در حین شرایط اقتصادی متفاوت کشور است.

در حال حاضر ارزش دارایی‌های صندوق اندوخته توسعه آرمانی بیش از 12همت است و با این میزان دارایی‌ تحت مدیریت ، صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی توانسته است درمیان 10 صندوق برتر با درآمد ثابت کشور قرار گیرد. این صندوق به عنوان دومین صندوق بزرگ تامین سرمایه تمدن ( با درآمد ثابت ) بعد از صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر قرار دارد.

مهمترین مزیت این صندوق، ضمانت نقدشوندگی به وسیله بانک توسعه صادرات ایران که یک بانک دولتی بوده و وجود این ضمانت خود دلیلی بر امنیت سرمایه گذاری است.

سرمایه‌گذاری در این صندوق به صورت آنلاین و از طریق اولین مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین کشور به آدرس www.ibshop.ir واز طریق شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن امکان پذیر است.

http://tejaratava.ir/?p=117078

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.