• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
0
بانک تجارت میزبان خرید خودروهای وارداتی

ثبت‌نام سریع و آسان خودروهای وارداتی مازاد با حساب وکالتی بانک تجارت

  • کد خبر : 116926
  • ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۶
ثبت‌نام سریع و آسان خودروهای وارداتی مازاد با حساب وکالتی بانک تجارت
امکان وکالتی کردن حساب بانک تجارت برای ثبت‌نام در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی مازاد وزارت صمت به‌صورت «غیرحضوری» فراهم شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از مدیریت روابط‌عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک تجارت، با توجه به آغاز مرحله جدید ثبت‌نام متقاضیان در سامانه یکپارچه به‌منظور فروش مازاد خودروهای وارداتی، دارندگان حساب در بانک تجارت، می‌توانند به‌صورت غیرحضوری حساب خود را وکالتی کرده و در این طرح شرکت کنند.

مشتریان این بانک برای وکالتی کردن غیرحضوری حساب‌ها لازم است با مراجعه به آدرس اینترنتی www.tejaratbank.ir/vekalati گزینه «وکالتی کردن حساب برای خودروهای وارداتی» را انتخاب و پس از احراز هویت از طریق پیامک ارسالی، از حساب‌هایی که امکان وکالتی شدن دارند مطلع شده و این خدمت را دریافت کنند؛ یا می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک تجارت به‌صورت حضوری این فرایند را انجام دهند.

وجود حداقل ۵۰۰ میلیون تومان در حساب مشتری به‌علاوه حداقل موجودی ۲۰ هزار تومانی در حساب، از شرایط استفاده از این طرح است. مبلغ تودیعی تا پایان طرح در حساب مشتری مسدود خواهد ماند و پس از پایان طرح مبلغ آزاد خواهد شد.

http://tejaratava.ir/?p=116926

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.