• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
3

رفع موانع واحدهای تولیدی و صادرات محور در دستور کار گمرکات استان قرار دارد

  • کد خبر : 116746
  • ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
رفع موانع واحدهای تولیدی و صادرات محور در دستور کار گمرکات استان قرار دارد
مدیرکل گمرکات استان کرمان به همراه جمعی از معاونان و مسئولان این مچموعه از کارخانجات مختلف مس بازدید کردند. در این بازدید که معاونان حراست و امور گمرکی و مسئولان بازرسی، سرویس ارزیابی و تنی چند از کارشناسان فنی اداره کل گمرکات حضور داشتند ؛ ضیائی مدیر عامل مس باهنر ضمن خیر مقدم و قدردانی از مساعی گمرکات در ارائه خدمات گمرکی به واحدهای تولیدی وصادراتی استان ، نگاه ویژه این اداره کل را به شناسایی و رفع موانع صادرات و واردات صنایع، شایسته قدردانی دانست و افزود: تلاش در جهت تسهیل و روان سازی امور ، موجب ارزآوری بیشتر برای کشور و در نتیجه افزایش اشتغال و رونق اقتصادی خواهد شد که در واقع نوعی عبادت به شمار می‌رود.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی صنایع مس شهید باهنر،مدیرکل گمرکات استان کرمان نیز در این دیدار ‌پشتیبانی از واحدهای تولیدی و صادرات محور را از جمله وظایف گمرک دانست و افزود: رونق تجارت خارجی و ارز آوری می‌تواند موجب رشد تولید و اشتغال پایدار گردد.

دولتی، روان سازی ترخیص مواد اولیه و قطعات خط تولید واحدهای صنعتی و همچنین تسهیل و تسریع در صادرات محصولات تولیدی و انجام تشریفات گمرکی ‌در کمترین زمان ممکن را از اولویت های گمرک استان ‌ دانست و تاکید کرد: در این بازدید از نزدیک، تلاش کارکنان و مدیران صنایع مس را دیدیم و در نشست با مسئولان مجموعه، ضمن آشنایی با مشکلات حوزه صادرات، ظرفیتهای بسیار ارزشمند این واحدِ بزرگ تولیدی را در راستای کمک به رونق اقتصادی کشور شاهد بودیم.

شایان ذکر است، شرکت صنایع مس شهید باهنر، بزرگترین مجتمع صنعتی ارتباط دهنده معادن مس و روی کشور با صنایع تولیدی به شمار می رود.
این مجتمع عظیم صنعتی از شرکتهای تابعه هلدینگ صدرتامین و شستا ، تولید کننده انواع محصولات مسی و آلیاژ مس به صورت ورق تسمه ،لوله و مقاطع مختلف و میلگرد است و در شش کارخانه ذوب و ریخته گری ، نورد، اکستروژن و کشش، لوله مسی، سکه زنی و باسبار این محصولات را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند.

روابط عمومی مس باهنر

http://tejaratava.ir/?p=116746

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.