• امروز : شنبه - ۱۲ اسفند - ۱۴۰۲
0

دبیر کل سندیکای بیمه گران در افتتاح ساختمان بیمه ما: بیمه نقش مهمی در رشد اقتصادی کشور دارد

  • کد خبر : 116347
  • ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۳
دبیر کل سندیکای بیمه گران در افتتاح ساختمان بیمه ما: بیمه نقش مهمی در رشد اقتصادی کشور دارد
پورکیانی دبیر کل سندیکای بیمه گران در افتتاحیه ساختمان جدید سرپرستی شیراز بیمه "ما" گفت: صنعت بیمه به مثابه یک موسسه اعتباری می تواند نقش پر رنگی در ایجاد رفاه عمومی و رشد اقتصادی در کشور ایفا کند.

پورکیانی ضمن تبریک به مدیرعامل،  اعضای هیات مدیره  و سهامداران شرکت افزود: روند فعالیت شرکت بیمه “ما” روند خوبی بوده و اینکه امروز گرد هم آمدیم تا ساختمان جدید  بیمه “ما” را افتتاح کنیم باعث خرسندی است.

وی گفت: بحث مالکیت شعبه، موضوع مهمی است و پیام آور یک اطمینان بخشی است، ما در صنعت بیمه کارمان بخشیدن اطمینان و آرامش به مردم و جامعه است؛وقتی مالک نیستیم، نمیتوانیم وعده آرامش بدهیم.

کار دیگری که در صنعت بیمه ناگریز به انجام آن هستیم این است که بتوانیم نقش خود را در حاکمیت و اقتصاد کشور پررنگ کنیم، مشابه همین کاری که شرکت بیمه “ما” با طراحی فرابیمه موفق به انجام آن شده است.

بانک ، بورس و بیمه باید در کنار همدیگر قرار بگیرند و بتوانند  هم محصولات جدید و هم ابزار های جدید مالی ، پولی و بیمه ای تعریف کنند.

یکی از اتفاقات خوبی که در بیمه “ما” رخ داده است، تولید پرتفوی خوب و با کیفیت و برقراری توازن پرتفوی بین رشته های مختلف است که نشاندهنده این است  که کار بیمه گری در شرکت به خوبی در حال انجام است.

http://tejaratava.ir/?p=116347

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.