• امروز : یکشنبه - ۱۳ اسفند - ۱۴۰۲
0
موفقیت بزرگ برای فناوری، نوآوری و توسعه خدمات:

«مبین انرژی خلیج فارس، ستاره رویدادهای استانی و ملی»

  • کد خبر : 109627
  • ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۶
«مبین انرژی خلیج فارس، ستاره رویدادهای استانی و ملی»
در شرایطی که دانش و فناوری به عنوان محور اصلی پیشرفت کشورها شناخته شده، شرکت مبین انرژی خلیج فارس با کسب دو افتخار درخشان در دو همایش معتبر، نقش پیشتاز خود را در عرصه تحقیق و توسعه صنعت پتروشیمی ایران نشان داد.

در رویداد اول که صبح دوشنبه در دانشگاه خلیج فارس و در حضور معاون استاندار بوشهر برگزار شد، از شرکت مبین انرژی خلیج فارس، به پاس فعالیت‌های نوآورانه و بنیادی در زمینه پژوهش، تقدیر و به عنوان «شرکت پژوهشی برتر استان بوشهر» معرفی شد.

همچنین در دومین سال از همایش پتروفن که هرساله به عنوان محلی برای تبادل دانش و تجربه در صنعت، فعالیت می‌کند، شرکت مبین انرژی خلیج فارس با ارائه راهکارها و محصولات نوآورانه خود، موفق به کسب لوح «نوآوری در خدمت» شد.

مدیرعامل شرکت مبین انرژی خلیج فارس در این زمینه اظهار داشت: این دستاوردها نتیجه تلاش‌های مستمر و سنجیده تیم‌های متخصص و متعهد شرکت مبین انرژی خلیج فارس است که با اتکاء به دانش بومی و بکارگیری استراتژی‌های هوشمندانه، در راستای تحقق اهداف بزرگتر صنعت پتروشیمی ایران حرکت می‌کنند.

مهندس فرزانه خاطر نشان کرد: این موفقیت‌ها تنها بخشی از مسیر طولانی است که این شرکت برای نیل به تعالی پیموده است و به نظر می‌رسد که آینده‌ای روشن و همراه با دستاوردهای بیشتر در انتظار مبین انرژی خلیج فارس خواهد بود.

http://tejaratava.ir/?p=109627

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.