• امروز : یکشنبه - ۱۳ اسفند - ۱۴۰۲
1

یازدهمین و دوازدهمین کارگاه‌های‌ پسارویداد همایش بیمه و توسعه روز شنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ در پژوهشکده بیمه برگزار می‌گردد

  • کد خبر : 109382
  • ۱۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰:۲۴
یازدهمین و دوازدهمین کارگاه‌های‌ پسارویداد همایش بیمه و توسعه روز شنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ در پژوهشکده بیمه برگزار می‌گردد

یازدهمین و دوازدهمین کارگاه‌ پسارویداد همایش بیمه و توسعه در دو نوبت صبح و عصر روز شنبه ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۲ به صورت حضوری و به زبان انگلیسی با ارائه ترجمه همزمان به میزبانی پژوهشکده بیمه برگزار خواهد شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، در آخرین روز از برگزاری کارگاه‌ پسارویداد همایش بیمه و توسعه، در نوبت صبح روز شنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۰:۰۰ کارگاه آموزشی «توسعه حقوقی و وضعیت فعلی بیمه اسلامی (بیمه مشارکتی) در ترکیه» با محورهای «پیدایش  و توسعه قانون بیمه اسلامی (بیمه مشارکتی) در ترکیه» و «رویه‌ها و اصول بیمه اسلامی (بیمه مشارکتی) در حقوق ترکیه» توسط دکتر ایوب صبری کالا دانشیار مؤسسه اقتصاد و مالی اسلامی دانشگاه مرمره برگزار خواهد شد.

در ادامه نیز آخرین کارگاه پسارویداد همایش بیمه و توسعه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۲:۰۰ با عنوان «بحث و مذاکره در مورد شرایط موجود بازار بیمه در ایران در قالب یک تحلیل تکافت کشوری» با محورهای «نقاط قوت»، «»نقاط ضعف، «تهدیدها» و «فرصت‌ها» توسط آقای اشکین دوشان‌دره شریک مدیریت شرکت مشاوره بین‌المللی و خدمات آموزشی شاو ترکیه ارائه خواهد شد.
شرکت در این رویداد به صورت مجازی از طریق نشانی https://trn.irc.ac.ir   و همچنین به صورت حضوری در محل پژوهشکده بیمه امکانپذیر می‌باشد.
به شرکت‌کنندگان در کارگاه‌های آموزشی پسارویداد همایش بیمه و توسعه گواهی حضور اعطا می گردد.

http://tejaratava.ir/?p=109382

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.