• امروز : یکشنبه - ۱۳ اسفند - ۱۴۰۲
0
با هدف تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه؛

دانشجویان شیمی دانشگاه ایلام از پتروشیمی بازدید کردند

  • کد خبر : 108009
  • ۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۸
دانشجویان شیمی دانشگاه ایلام از پتروشیمی بازدید کردند
دانشجویان رشته شیمی دانشگاه ایلام در مقاطع مختلف تحصیلی شامل دکتری، ارشد و کارشناسی از مجتمع پتروشیمی ایلام بازدید کردند.

این دانشجویان در راستای آشنایی با صنعت پتروشیمی و تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه با عنوان «راهیان پیشرفت» از واحدهای مختلف شرکت پتروشیمی به ویژه آزمایشگاه و تجهیزات شیمیایی مجتمع بازدید کردند.

مسعود قبادی مدرس دانشگاه و سرپرست  آزمایشگاه شیمیایی شرکت پتروشیمی ایلام با بیان اینکه این دانشجویان در‌ جریان این بازدید‌ها با آینده شغلی خود آشنا می‌شوند گفت:دانشگاه و صنعت دو بال توسعه در هر جامعه‌ای هستند و پتروشیمی نقش بسزایی در کاهش محرومیت در استان و افزایش امید بر عهده دارد.

قبادی با برشمردن دستاوردهای علمی و توانمندی‌های بزرگ‌ترین مجتمع پتروشیمی غرب کشور افزود: با تلاش فرزندان بومی استان و کشور محصول استراتژیک DMDS CHAVAR65 برای نخستین بار در ایران در واحد SRU تولید شد.

وی با تشریح فرایند تولید در شرکت پتروشیمی ایلام افزود:در این بازدید دانشجویان با انواع محصولات پلیمری تولید شده این مجتمع نیز آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی ایلام ، دانشجویان رشته شیمی در مقاطع مختلف از واحدهای شرکت پتروشیمی ایلام بازدید کردند و از نزدیک در جریان فرایند تولید در مجتمع قرار گرفتند.

http://tejaratava.ir/?p=108009

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.