• امروز : دوشنبه - ۲۰ آذر - ۱۴۰۲
0
بازديد معاون اداره كل محيط زبست استان از پروژه های زيست محيطی شركت فولاد خوزستان

قلی نژاد: اقدامات فولاد خوزستان در حوزه محیط زیست حقیقتا سزاوار تقدیر است/مخبر دزفولی: عوارض آلایندگی شرکت فولاد خوزستان بازنگری شود

  • کد خبر : 105691
  • ۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲
قلی نژاد: اقدامات فولاد خوزستان در حوزه محیط زیست حقیقتا سزاوار تقدیر است/مخبر دزفولی: عوارض آلایندگی شرکت فولاد خوزستان بازنگری شود
دکتر فرهاد قلی نژاد معاونت محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان و هيات همراه امروز ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲ از كليه پروژه های زیست محیطی شرکت فولاد خوزستان بازدید کردند. این بازدید با همراهی کریم سرخی مدیر محیط زیست شرکت صورت گرفت.

به گزارش تجارت آوا به نقل از خبرنگار روابط عمومی، در پایان این بازدید جلسه ای با حضور دکتر علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی، دکتر میثم شهنیانی معاون طرح و توسعه و معاون اداره کل محیط زیست و هیات همراه در مهمانسرای نور برگزار گردید.

در این جلسه مهندس سرخی گزارش مبسوطی از پیگیری اجرای پروژه های زیست محیطی در شرکت فولاد خوزستان ارائه کرد و گفت: با تشکیل کمیته عالی پیگیری پروژه های زیست محیطی، به دستور مهندس ابراهیمی مدیرعامل محترم شرکت و به ریاست قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی ۲۵ پروژه بر زمین مانده در قالب طرح جامع زیست محیطی شرکت، نهایی و اجرا شده است؛ که نقش بسیار مهمی در بهبود وضعیت محیط کاری و پیرامونی شرکت داشته است.

در ادامه این دیدار دکتر علیرضا مخبردزفولی با اشاره به تعهد قلبی مدیران عالی و کارکنان فهیم شرکت به حراست و حفاظت از محیط زیست؛ گفت: بسیاری از اقدامات در حوزه زیست محیطی چه در حوزه پساب، بازچرخانی، ایجاد و نگهداری فضای سبز و پایش و کاهش آلاینده ها به گواه دستگاه های نظارتی، فراتر از الزامات قانونی است.

قائم مقام مدیرعامل با اشاره به ۱۵۰۰ میلیارد تومان پروژه اجرا شده در دو سال اخیر و هزار میلیارد پروژه های پیش رو گفت: انتظار قطعی داریم که با تایید اداره کل محیط زیست، در تعیین عوارض آلایندگی شرکت فولاد خوزستان بازنگری اساسی صورت گیرد.

در ادامه این جلسه دکتر قلی نژاد اقدامات صورت گرفته در شرکت فولاد خوزستان را بسیار ارزشمند و سزاوار تحسین دانست و گفت: هدف ما چرخیدن چرخ اقتصاد و اشتغال در استان در عین حفظ محیط زیست است.

معاون اداره کل محیط زیست خوزستان، با اشاره به نقش آموزش در پاسداشت محیط زیست گفت: حرکت های جدیدی را در این حوزه طراحی کرده ایم و قطعا ما در این مسیر در کنار صنایع استان هستیم و از شرکت فولاد خوزستان حمایت خواهیم کرد.

http://tejaratava.ir/?p=105691

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.