• امروز : جمعه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۲
1

بازدید مدیران ارشد بانک ملی از شرکت پاکسان

  • کد خبر : 105666
  • ۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۴
بازدید مدیران ارشد بانک ملی از شرکت پاکسان
مجموعه پاکسان میزبان مدیران ارشد بانک ملی ایران بود.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی شرکت پاکسان، روز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه سال جاری این مجموعه میزبان مشاور عالی مدیرعامل و رئیس اداره سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران بود.

دکتر رضا رفیعا مشاور عالی مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک ملی ایران به همراه دکتر بیژن نصرتی رئیس اداره سرمایه گذاری و امور شرکت های این بانک با حضور در شرکت پاکسان از بخش های مختلف تولیدی مجموعه پاکسان بازدید به عمل آوردند.

این بازدید با همراهی حمید مظفری، سرپرست معاونت امور شرکت ها و مجامع توسعه صنایع بهشهر و حمیدرضا حقی مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده انجام شد و گزارش کاملی از آخرین وضعیت شرکت های زیرگروه هلدینگ مدیریت صنعت شوینده به مدیران بانک ملی ارائه شد.

دکتر رفیعا ضمن ابراز رضایت از روند فعالیت شرکت پاکسان و تحولات صورت گرفته در این مجموعه حمایت از بنگاه های تولیدی بویژه شرکت های بزرگ و با سابقه را وظیفه همگانی دانست و بر هم افزایی و تعامل بیشتر به منظور تسهیل و رفع موانع تولید در شرکت پاکسان تاکید نمود.

دکتر نصرتی نیز با اشاره به روند صعودی عملکرد شرکت پاکسان نسبت به بازدید اخیر از این مجموعه، بر ادامه این روند مثبت تاکید نمود و از همراهی اداره سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی در این مسیر خبر داد.

http://tejaratava.ir/?p=105666

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.