• امروز : شنبه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۲
1

آغاز تامین مالی جمعی شرکت پویا آیش مازند

  • کد خبر : 105615
  • ۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۲
آغاز تامین مالی جمعی شرکت پویا آیش مازند
پویش تامین مالی جمعی شرکت پویا آیش مازند با هدف تولید و فروش کاغذ فلوت از بستر سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد آغاز شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، سرمایه مورد نیاز این طرح ۲۵۰میلیارد ریال ودوره سرمایه گذاری ۱۲ماه که اصل سرمایه در انتهای دوره سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد .حداقل سرمایه گذاری در این طرح ۱۰میلیون تومان و حداکثر ۱٫۲۵میلیارد تومان تعیین شده است. دوره جمع آوری وجوه سرمایه گذاری ۱۴روز می باشد.

نرخ سود مشارکت در این طرح  29درصد سالیانه می باشد که به صورت ماهیانه به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد. همچنین تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت می باشد.

شرکت پویا آیش مازند در حال حاضر با دو خط تولید با عرض های ۴۰ تا ۱۸۰ و ۴۰ تا ۲۴۰ سانتی متر جهت تولید کاغذ فلوتینگ و تست لاینر با دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران مشغول به فعالیت می باشد. با توجه به تخصص و تجربه کافی مدیران و کارکنان این مجموعه، تولید کاغذ وایت تاپ و کرافت را در مرحله احداث و تولید قرار داده اند که در سال ۱۴۰۱ به نام شرکت بهارنارنج پویا آیش بابل به بهره برداری و فروش میرسد.

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.

http://tejaratava.ir/?p=105615

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.