• امروز : شنبه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۲
1

طیف سایپا؛‌ جامع‌ترین تولیدکننده رنگ و مواد شیمیایی کشور است

  • کد خبر : 105533
  • ۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸
طیف سایپا؛‌ جامع‌ترین تولیدکننده رنگ و مواد شیمیایی کشور است

قائم مقام مدیرعامل گروه سایپا گفت: شرکت طیف سایپا، با همکاری مراکز علمی و دانشگاهی، عملکرد مثبتی داشته و توانسته در زمره ‌جامع‌ترین تولیدکنندگان رنگ و مواد شیمیایی کشور قرار گیرد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از سایپانیوز، محمدرضا شیخ عطار در بازدید از شرکت رنگ و رزین طیف سایپا، اظهارداشت: طیف سایپا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان رنگ و رزین، جامع‌ترین تولیدکننده رنگ و مواد شیمیایی کشور و یکی از شرکت های دانش بنیان در گروه سایپا است که با بهره‌برداری از دانش فنی پرسنل متخصص خود و همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی توانسته عملکرد مناسبی داشته باشد.

عضو هیات مدیره گروه سایپا با اشاره به ظرفیت‌های ویژه طیف سایپا درصنعت رنگ، بر لزوم بهره‌برداری از تمامی منابع این مجموعه تاکید کرد.

مهرداد بابایی، مدیرعامل شرکت رنگ و رزین طیف سایپا نیز گفت: این مجموعه در تامین رنگ‌های پایه آب، تامین ۱۰۰ درصدی مواد فسفاته و چربی‌گیر، ضد یخ و شیشه‌شوی گروه سایپا، ساخت داخل فوم صندلی، اخذ سهم در تامین سایر خودروسازان کشور، اخذ تائیدیه در صنعت فولاد و دستیابی به تائیدیه سطح فناوری یک برای ساخت داخل محصولات پایه آب، ‌دستاوردهای خوبی کسب کرده است.

http://tejaratava.ir/?p=105533

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.