• امروز : دوشنبه - ۲۰ آذر - ۱۴۰۲
2

۲۷ هزار نفر از اعضای کانون جوانه ها در میان برندگان جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک ملی ایران

  • کد خبر : 105415
  • ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۴
۲۷ هزار نفر از اعضای کانون جوانه ها در میان برندگان جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک ملی ایران

با اعلام نتایج قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک ملی ایران، تعداد قابل توجهی از اعضای کانون جوانه ها از برندگان این قرعه کشی معرفی شدند.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، چهل و سومین جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران طی مردادماه سال جاری برگزار و پس از پایان مهلت قانونی، قرعه کشی این جشنواره انجام شد و بیش از ۲۷ هزار نفر از اعضای کانون جوانه ها به عنوان برندگان جوایز آن معرفی شدند.

این جوایز شامل ۲۸ فقره کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو، ۳۵ فقره جایزه ویژه ۵۰۰ میلیون ریالی، ۳۷ فقره کمک هزینه ۱۵۰ میلیون ریالی سفر به کربلای معلی، ۴۱ فقره کمک هزینه ۱۰۰ میلیون ریالی سفر به مشهد مقدس و ۴۰ فقره کمک هزینه تحصیلی ۵۰ میلیون ریالی و شماری از جوایز دیگر است.

گفتنی است بانک ملی ایران طی سال های اخیر با جمع آوری منابع و سپرده های قرض الحسنه مردمی در مسیر پیشبرد اهداف توسعه‌ای و مسئولیت‎ اجتماعی در کشور اقدامات بسیاری را انجام داده است که اجرای بیش از ۲۸۱ طرح بزرگ عام المنفعه و خیرخواهانه، ساخت، تجهیز و بازسازی ۱۲۸ مدرسه، آزادسازی یک هزار و ۱۵۰ زندانی، توزیع دستگاه های تبلت به دانش آموزان مناطق محروم در ایام شیوع ویروس کرونا، کمک به ایتام، ساخت مصلی، کتابخانه، درمانگاه، مرکز فرهنگی، کتابخانه و … در اقصی نقاط کشور از آن جمله است.

http://tejaratava.ir/?p=105415

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.