• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
1
مدیرحوزه مدیرعامل و گروه روابط عمومی شرکت مس؛

بازدید نخبگان از مجتمع‌ها با هدف جهاد تبیین انجام می‌شود

  • کد خبر : 105194
  • ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۰
بازدید نخبگان از مجتمع‌ها با هدف جهاد تبیین انجام می‌شود
در راستای جهاد تبیین موضوع «امیدآفرینی» را دنبال می‌کنیم و با برنامه‌هایی همچون بازدید نخبگان کشور از مجتمع‌ها و طرح‌های توسعه‌ صنعت مس، امیدوارم بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را جامه عمل بپوشیم.

 به گزارش تجارت آوا به نقل از مس پرس، محمدجواد خلیلی مدیرحوزه مدیرعامل و گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، این مطلب را در جریان بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته تهران (ایران کانمین ۲۰۲۳) که در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است، عنوان کرد.


وی افزود: همچنین در خصوص دغدغه مقام معظم رهبری با توجه به شعار سال، در حال پیگیری هوشمندسازی معادن به طور جدی هستیم، ضمن اینکه با طرح‌های توسعه در دست اجرای شرکت مس، قطعاً شاهد اشتغال خواهیم بود.


خلیلی خبر داد: تا پایان مهر ماه ۱۴۰۲ بالغ بر ۲۲۲ هزار متر حفاری از سوی شرکت مس انجام شده، در حالی که کل عملکرد سال گذشته ۲۰۰ هزار متر بوده است و نکته مهم دیگر اینکه بزرگ‌ترین گمانه اکتشافی را به عمق ۲۰۳۶ متر در سال، شهریور ماه سال جاری حفر کردیم.


مدیر حوزه مدیرعامل و گروه روابط عمومی شرکت مس گفت: در ۷ ماهه نخست سال جاری بیش از ۶۸ همت فروش داشتیم در حالی که طی مدت مشابه سال گذشته میزان فروش ۴۵ همت بود که نوید سود خوبی برای سهامداران شرکت می باشد.

http://tejaratava.ir/?p=105194

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.