• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
7
آینده روشن شرکت آلومینای ایران

آینده روشن شرکت آلومینای ایران

  • کد خبر : 100266
  • ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰
آینده روشن شرکت آلومینای ایران

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی شرکت آلومینای ایران، شه‌بخش در جلسه شورای معاونین این شرکت که امروز دوشنبه مورخ ۲۷ شهریور ماه در محل سالن جلسات مدیریت این شرکت برگزار گردید تاکید کرد. آینده شرکت آلومینای ایران بسیار روشن است و این امر با انجام پروژه‌های توسعه شرکت و حمایت و […]

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی شرکت آلومینای ایران، شه‌بخش در جلسه شورای معاونین این شرکت که امروز دوشنبه مورخ ۲۷ شهریور ماه در محل سالن جلسات مدیریت این شرکت برگزار گردید تاکید کرد.

آینده شرکت آلومینای ایران بسیار روشن است و این امر با انجام پروژه‌های توسعه شرکت و حمایت و راهبری ایمیدرو تحقق خواهد یافت.
در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران مستقل شرکت آلومینای ایران برگزار شد، دکتر شه بخش، مدیرعامل شرکت آلومینای ایران، بر اهمیت توجه بیشتر به ارزشهای سازمانی و مسائل پرسنلی تاکید ویژه داشته و همفکری، همکاری و هم‌افزایی معاونین و مدیران را لازمه حل مشکلات مقطعی و رشد شرکت دانستند. ایشان همچنین ضمن تشکر از تلاش‌های انجام شده در انجام موفقیت آمیز پروژه های توسعه‌ای شرکت،استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان و همکاری با مراکز علمی در کنار دانش و تجربه مدیران و کارشناسان شرکت را عامل اصلی موفقیت‌ شرکت در به ثمر رساندن پروژه‌های توسعه دانست و تحقق اهداف تعریف شده برای این پروژه‌ها را نشانه وجود پتانسیل لازم برای رفتن به سمت مگا‌پروژه‌های آینده مانند پروژه ۵۰۰ هزارتنی تولید آلومینا به روش سینترینگ دانستند.
ایشان همچنین گفت: با عنایت به آینده روشن شرکت آلومینا و حمایت همه جانبه ایمیدرو، بی شک برکات بیشماری را در حوزه ایجاد اشتغال و کارآفرینی ، دانش فنی تکمیل زنجیره تولید، بهره گیری مناسب و موثر از زیر ساخت ها و منابع معدنی و افزایش بهره‌وری و ایجاد ارزش افزوده بیشتر و رشد سریع شرکت را شاهد خواهیم بود.
دکتر شه بخش خاطرنشان ساخت: به طور حتم تحقق این اهداف با همدلی، پشتکار و مجاهدت، ریسک‌پذیری و مسئولیت‌پذیری همه سطوح سازمان میسر خواهد شد.
همچنین ایشان دستورات ویژه‌ای به معاونت مالی و اداری جهت نظارت بیشتر، ایجاد وحدت رویه، استانداردسازی و به روز رسانی دستورالعمل‌های حوزه منابع انسانی داشتند.

http://tejaratava.ir/?p=100266

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.