• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
2
مشاور مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس:

روح امید در میان شرکت‌های داخلی دمیده شده است

  • کد خبر : 100100
  • ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۸
روح امید در میان شرکت‌های داخلی دمیده شده است
مشاور مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس با اشاره بیانات نویدبخش مقام معظم رهبری در خصوص «به قله نزدیکیم» گفت: این بیانات رهبری، روح امید به آینده را در میان شرکت‌های داخلی دمیده است.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، زینب قیصری، در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور در استودیو زنده «به قله نزدیکیم» با اشاره به بازدیدی که از نمایشگاه امسال داشته است، به حضور پرشور شرکت‌های داخلی و خارجی اشاره کرد و گفت: در میان شرکت‌های داخلی روح امید به آینده و مسیر روشن به خوبی دیده می‌شود و می‌توان گفت وجه متمایز نمایشگاه امسال همین روحیه متفاوت شرکتهای داخلی است. این فضای جدید که درهای دیپلماسی انرژی باز است و افق پیش رو برای بازار محصولات روشن است را شرکت‌های داخلی به خوبی می‌بینند و امیدواری هم بیشتر می‌شود.

وی با اشاره به جمله «به قله نزدیکیم» مقام معظم رهبری که به عنوان یک جمله نوید بخش، حس امید را به صنایع بخشیده است، گفت: وقتی مقام معظم‌رهبری این نوید را می‌دهند که به قله نزدیکیم، بیشتر متوجه این مسیر و رو به جلو بودن آن می‌شویم و مطمئن خواهیم بود که مسیر درستی را طی می‌کنیم.

قیصری با بیان اینکه آنچه امروز در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی وجود دارد دستاورد چند دهه تلاش است، گفت: در همه این سال‌ها وابسته به شرکت‌های خارجی بودیم و پس از تحریم‌ها تصور می‌کردند برای نیازهای داخلی و صادرات محصولات با مانع رو به رو می‌شویم اما صنعت پتروشیمی مسیر خوبی را طی کرده است و امید به آینده بیشتر شده است.

http://tejaratava.ir/?p=100100

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.