• امروز : یکشنبه - ۲ مهر - ۱۴۰۲
0

بانک قرض الحسنه رسالت به مجمع می رود مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) بانک قرض الحسنه رسالت در مهر ماه برگزار می شود

  • کد خبر : 100071
  • ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۸
بانک قرض الحسنه رسالت به مجمع می رود مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) بانک قرض الحسنه رسالت در مهر ماه برگزار می شود
بانک قرض الحسنه رسالت به مجمع می رود مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) بانک قرض الحسنه رسالت در مهر ماه برگزار می شود.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی، با توجه به عدم حصول حد نصاب قانونی حضور دارندگان حق رای در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده به تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۳۱، کلیه صاحبان سهام بانک قرض الحسنه رسالت  یا نمایندگان و وکلای قانونی آنان می توانند رأس ساعت ۱۵:۳۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ در محل تهران خیابان طرشت، بلوار شهید اکبری- خیابان شهید قاسمی شرقی- سالن اجتماعات جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با همراه داشتن مدارک مثبته مالکیت سهام و کارت شناسایی معتبر برای حضور در این مجمع حضور به هم رسانند.
استماع گزارش هیأت مدیره در خصوص عملکرد بانک، گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد مالی بانک و بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ از جمله دستورات این مجمع به شمار می رود.
بر اساس این گزارش، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی ۱۴۰۲ و تعیین حق الزحمه آنها،  تعیین روزنامه یا روزنامه های کثیرالانتشار جهت درج آگهی های بانک در سال مالی ۱۴۰۲، تنفیذ معاملات موضوع ماده ۱۲۹  قانون تجارت برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ و تعیین حق حضور در جلسات برای اعضای غیرموظف هیات مدیره برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ از دیگر دستورات این مجمع خواهد بود. 
گفتنی است سهامداران بانک قرض الحسنه رسالت می توانند به صورت غیرحضوری و از طریق آدرس الکترونیکی زیر در این مجمع حضور داشته باشند.
شرح مسیر ارتباطی نحوه دسترسی
 آدرس الکترونیکی مشاهده آنلاین: https://online.resalatuniversity.ir/ch/majmaresalat

http://tejaratava.ir/?p=100071

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.