• امروز : شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳
3

سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در مسیر تحولی چشمگیر قرار دارد

  • کد خبر : 100034
  • ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۱
سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در مسیر تحولی چشمگیر قرار دارد
مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: با حمایت‌های راهبردی رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه، سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در مسیر تحولی چشمگیر قرار دارد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی  به نقل از ایرنا، سید عبدالمجید اجتهادی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر اظهار کرد: آغاز تحول واقعی در سازمان جمع آوری اموال تملیکی از استان بوشهر و همزمان با ورود رئیس جمهور به این استان کلید خورد که یک ماه بعد از آن نیز با حضور رئیس قوه قضاییه همراه شد.

وی بیان کرد: این رویه و نگاه تحولی منجر شد تا از تضییع گسترده حقوق بیت المال و مردم به نحو مطلوب و موثری جلوگیری شود.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تصریح کرد: رئیس جمهور در بوشهر چند دستور به دولتمردان صادر کردند که یکی از موارد مهم آن اصلاح ساختار سازمان در ظرف سه ماه بود که اکنون این مهم اتفاق افتاده و تمام ادارت اموال تملیکی استان ها با کسب مجوز به‌ اداره‌های کل ارتقا یافته‌اند.

وی افزود: این سازمان امروز ۴۹ اداره کل دارد، این در حالی است که تا پیش از این در ستاد و استان‌ها اداره کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی وجود نداشته است.

اجتهادی ادامه داد: همچنین از حیث حمایت قانونی نیز لایحه دو فوریتی برای رفع موانع و مشکلات فراروی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تدوین شده است.

وی عنوان کرد: با همفکری و تعاملی که در دولت و قوه قضایی ایجاد شده، طبق آمار مستند و موثق از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون، ۳۰ برابر ۲۹ سال گذشته کالا در سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تعیین تکلیف شده است.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی بیان کرد: در بحث ساختمان‌ها، قفسه بندی‌ها، نگهداری کالاها و وصول آرای قضایی اتفاق های بسیار خوبی در سطح کشور رخ داده است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: رحیم بهادری مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی در استان بوشهر به صورت شبانه روزی با وجود نیروهایی کم شمار عملکرد بسیار خوبی از خود بر جا گذاشتند.

در این آیین با معرفی سید علی عسکری به عنوان مدیرکل جدید جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر از خدمات رحیم بهادری قدردانی شد.

http://tejaratava.ir/?p=100034

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.