• امروز : دوشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۲
2

آغاز تامین مالی جمعی شرکت شهرآرا کارن پارس

  • کد خبر : 98024
  • ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۱
آغاز تامین مالی جمعی شرکت شهرآرا کارن پارس
شرکت تامین سرمایه تمدن در راستای حمایت ازرشد تولید در کشور پویش تامین مالی شرکت شهرآرا کارن پارس به ارزش 250میلیارد ریال را در سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد آغاز کرد .

به گزارش تجارت آوا به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، سرمایه مورد نیاز این طرح ۲۵۰میلیارد ریال ودوره سرمایه گذاری ۱۲ماه که اصل سرمایه در انتهای دوره سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد .

حداقل سرمایه گذاری در این طرح ۱۰میلیون تومان و حداکثر ۱٫۲۵میلیارد تومان تعیین شده است. دوره جمع آوری وجوه سرمایه گذاری ۱۴روز می باشد.

نرخ سود مشارکت در این طرح  30درصد سالیانه می باشد که به صورت ماهیانه به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد.

تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت برابر اصل وفرع مبلغ تامین مالی و چک‌های ضمانت برابر اصل و فرع مبلغ تامین مالی می باشد.

شرکت شهرآرا کارن پارس انواع نوار لبۀ ساده و براق ساخته شده از پی‌وی‌سی را در سبد کالایی خود دارد. شهرآرا کارن پارس سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به ترتیب درآمدی حدوداً ۱۴۱ میلیارد تومان و ۲۲۵ میلیارد تومان را رقم زده است که رشد قابل توجهی را در فروش متقاضی نشان می‌دهد.

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.

http://tejaratava.ir/?p=98024

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.