• امروز : یکشنبه - ۲ مهر - ۱۴۰۲
0
نمره قبولی معاون هلدینگ خلیج فارس به پیشرفت پروژه پتروآرمند لردگان در 4 ماه گذشته؛

پتروآرمند لردگان آماده بهره برداری در سال جاری می شود

  • کد خبر : 87742
  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۵
پتروآرمند لردگان آماده بهره برداری در سال جاری می شود
مدیران ارشد شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس (پترول) از پروژه پتروآرمند لردگان بازدید کردند.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی پترول، معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار صنایع پتروشیمی خلیج فارس در جریان بازدید از پروژه پتروآرمند لردگان گفت: بازدید قبلی از پروژه پتروآرمند لردگان به اواخر بهمن ماه ۱۴۰۱ برمی‌گردد که کمتر از ۴ ماه از آن زمان می‌گذرد؛ اما در همین مدت نیز از نظر فیزیکی شاهد پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی در روند اجرای پروژه هستیم.
حسن نشان زاده ضمن تشکر از زحمات کارکنان شرکت بیان کرد: در این مدت چند بخش عمده از تجهیزات و کالاهای خریداری شده نیز که در گمرک مانده بود، ترخیص و عملیات تعمیر، بازسازی و نصب آن شروع شده است.
نشان زاده با بیان اینکه در زمینه اجرای سازه‌های فلزی، خطوط آب کولینگ و آتش نشانی اقدامات بسیار خوبی انجام شده، گفت: اگر همین روند ادامه دار باشد، طبق برنامه‌ریزی امسال این واحد تولیدی به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: یک بخش مهم این پروژه که اهمیت بسزایی برای ما دارد، خطوط انتقال خوراک از پتروشیمی لردگان به پتروآرمند است که درصدد هستیم عملیات اجرایی آن هر چه زودتر و پیش از پایان سال به اتمام برسد.
مدیرعامل پترول نیز ضمن خیر مقدم به معاون هلدینگ خلیج فارس و تیم همراه وی، بیان کرد: حضور مدیران هلدینگ خلیج فارس در این بازدید نشان از اهمیت و جایگاه این پروژه دارد. این پروژه در کنار نواقص موجود، سیر تکاملی خوبی را هم طی کرده است که با همت همه همکاران و زحمتکشان در حال بررسی و رفع نواقص موجود هستیم.
رشید قانعی در پایان بیان کرد: با توجه به اقدامات جاری، امید است که بتوانیم تا پایان سال شاهد افتتاح این طرح باشیم.

http://tejaratava.ir/?p=87742

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.