• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
0

بازدید سرزده سرپرست شرکت و رئیس هیئت مدیره بیمه تعاون از شعبه مشهد

  • کد خبر : 136185
  • ۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۶
بازدید سرزده سرپرست شرکت و رئیس هیئت مدیره بیمه تعاون از شعبه مشهد
سید روح اله علیپور یزدی به همراه رئیس هیئت مدیره بیمه تعاون به صورت سرزده از شعبه مشهد این شرکت بازدید کردند.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، سید روح اله علیپور یزدی به همراه رئیس هیئت مدیره به صورت سرزده از شعبه مشهد این شرکت بازدید کردند. این بازدید با هدف بررسی عملکرد کارکنان، ارزیابی میزان رضایت‌مندی مشتریان و همچنین آشنایی با چالش‌ها و نیازهای این شعبه انجام شد.
سید روح اله علیپور یزدی در جریان این بازدید با تمامی بخش‌های شعبه، از جمله بخش خدمات مشتریان، بخش فروش و بخش پشتیبانی، دیدار و گفت‌وگو کرد. وی با تاکید بر اهمیت ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان، از کارکنان خواست تا همواره به بهبود فرآیندها و افزایش رضایت‌مندی مشتریان توجه ویژه‌ای داشته باشند.
وی ضمن قدردانی از تلاش کارکنان شعبه مشهد، تأکید کرد که موفقیت هر سازمانی وابسته به همت و تلاش کارکنان آن است. سرپرست بیمه تعاون در پایان این بازدید، ابراز امیدواری کرد که با همکاری و همدلی همه کارکنان، بتوانند خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهند و جایگاه بیمه تعاون را در صنعت بیمه کشور ارتقا بخشند.
این بازدید سرزده نشان‌دهنده توجه ویژه مدیریت بیمه تعاون به نظرات و نیازهای مشتریان و همچنین تلاش برای بهبود مستمر خدمات ارائه شده است.

http://tejaratava.ir/?p=136185

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.