• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
0
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران:

۳۴ پهنه معدنی جدید در کشور شناسایی شد / راه‌اندازی ۴ معدن در کلاس جهانی

  • کد خبر : 136146
  • ۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۱
۳۴ پهنه معدنی جدید در کشور شناسایی شد / راه‌اندازی ۴ معدن در کلاس جهانی

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: ۳۴ پهنه جدید معدنی طی پنج سال گذشته در کشور شناسایی شده که منجر به ایجاد ۹۱ پهنه امیدبخش و صدور ۱۴۱ پروانه بهره‌برداری شده است.

به گزارش تجارت آوا به نقل از ایراسین، خدایار کریم نژاد، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در همایش دهمین جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ضمن قدردانی از همه دست‌اندرکاران این همایش اظهار کرد: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در سال ۱۳۸۱ به عنوان بازوی اجرایی ایمیدرو فعال شد، این شرکت در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون در لیست واگذاری قرار گرفت اما در سال ۹۳ از لیست اصل ۴۴ خارج شد.

وی گفت: ما در ۲۴ استان کشور فعالیت اکتشافی، معدنی و استخراجی را انجام می‌دهیم ؛۱۹ مجتمع معدنی در کشور داریم که ۷ مجموعه متعلق به ایمیدرو و مابقی مربوط به شرکت تهیه و تولید مواد معدنی است.

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با اشاره به اینکه ما به ۸۵ میلیون تن انواع مواد معدنی شامل مس، طلا، سرب، روی و … دست یافته‌ایم، اضافه کرد: یکی از اهداف مهم شرکت اکتشافات است،
۳۴ پهنه را طی ۵ سال شناسایی و مطالعه کردیم که منجر به ۹۱ محدوده امید بخش و صدور ۱۴۱ پروانه بهره برداری شد.
وی ادامه داد: ۵۵۰ هزار متر حفاری را طی پنج سال انجام دادیم و توانستیم چندین معدن را ایجاد کنیم.

کریم نژاد تصریح کرد: در حال حاضر
چهار معدن در کلاس جهانی داریم و تا سال ۱۴۰۶ نیز به پنج معدن در کلاس بین المللی می‌رسیم.

وی همچنین به رشد ۲۳۰ درصدی درآمدی و تولید در معدن و صنایع معدنی ایران اشاره کرد و ادامه داد:
برای اینکه بتوانیم اقدامات را انجام دهیم باید ارزش‌های سازمانی را تعریف کنیم، کار گروهی و توسعه مشارکت از رموز موفقیت است که
ما حتماً باید با تربیت نیروی انسانی کارآمد به موفقیت برسیم. مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: ۱۲پ روزه با ۲۳ میلیارد تومان اعتبار در سال گذشته انجام شده که منجر به افزایش تولید در حوزه معدن کشور خواهد شد.

http://tejaratava.ir/?p=136146

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.