• امروز : سه شنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۲
0

اموال تملیکی موتور محرکه گمرک و سازمان بنادر است

  • کد خبر : 100290
  • ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۷
اموال تملیکی موتور محرکه گمرک و سازمان بنادر است
نماینده قوه قضاییه در هیئت عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، این سازمان را موتور محرکه دستگاه هایی چون گمرک و بنادر توصیف کرد و گفت: کارکنان این سازمان جهادگران عرصه اقتصاد هستند.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، قاسم رسولی فاضل نماینده قوه قضاییه در هیئت عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی که در نشست تخصصی تعیین تکلیف کالاهای متروکه استان هرمزگان حضور داشت، کارکنان این سازمان را جهادگران عرصه اقتصاد نامید و اظهار کرد: کارکنان سازمان اموال تملیکی با تلاش‌هایی که در حوزه اقتصادی دارند شاهد مثال “ما می‌توانیم” شده‌اند و در شرایط فعلی کشور و در بین مسئولان قضایی و اجرایی، این افراد، فعل می‌توانیم را صرف کرده اند.

وی خطاب به کارکنان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اضافه کرد: با دستان توانمند شما و عنایت خداوند فرایندهای مهمی انجام شده و این رویه مهم رو به رشد است، البته با شرایط ایده آل فاصله داریم که این فاصله به دلیل نبود لجستیک مناسب و وجود مشکلات برون سازمانی است و باید رفع شوند.

عضو هیئت عالی نظارت سازمان اموال تملیکی با این بیان این که بحث کالاهای رسوبی یکی از دغدغه های سازمان و هیئت عالی نظارت است، گفت: برای حل این معضل، تلاش های بسیاری شده که مکفی نیست و باید اهتمام بیشتری به کار بست.

وی سازمان اموال تملیکی را موتور محرکه دستگاه هایی چون گمرک و بنادر توصیف کرد و افزود: فعالیت سازمان نیازمند کار علمی و پژوهشی است و باید از همه ظرفیت های ستادی و استانی در رابطه یافتن علل رسوب کالا و چگونگی تعیین تکلیف کالاها بهره برد.

http://tejaratava.ir/?p=100290

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.