• امروز : سه شنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۲
0

حدود ۳۱ هزار متر حفاری اکتشافی در ۵ ماهه نخست سال توسط ایمپاسکو

  • کد خبر : 100134
  • ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴
حدود ۳۱ هزار متر حفاری اکتشافی در ۵ ماهه نخست سال توسط ایمپاسکو

مدیر اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از انجام حدود ۳۱ هزار متر حفاری اکتشافی شرکت طی پنج ماهه نخست سال جاری از ابتدای فروردین تا پایان مرداد ماه خبر داد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی ایمپاسکو، قباد شاه‌کرمی مدیر اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران توضیح داد: در ۵ ماهه نخست سال جاری حدود ۳۱ هزار متر حفاری اکتشافی توسط شرکت تهیه و تولید مواد معدنی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: پیشرفت فیزیکی عملیات حفاری نسبت به برنامه ماهیانه ۱۱۶ درصد است.

شاه‌کرمی تصریح کرد: با توجه به مناقصات برگزار شده و انعقاد چند قرارداد حفاری به میزان بیش از ۶۳ هزار متر در استان‌های مختلف، پیش بینی می‌شود طی ماه‌های آینده پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در میزان حفاری داشته باشیم.

مدیر اکتشاف ایمپاسکو تاکید کرد: قراردادهای حفاری سال جاری بر مبنای فهرست بهای حفاری اکتشافی منعقد شده و شرکت ایمپاسکو در استفاده از فهرست بهای حفاری اکتشافی از جمله شرکت‌های پیشرو محسوب می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ فعالیت اکتشافی در همه فازهای اکتشاف، در محدوده های این شرکت در حال انجام است و علاوه بر حفاری، سایر فعالیت‌ها نظیر تهیه نقشه‌های زمین شناسی، ژئوفیزیک، ژئوشیمی، آنالیز و… در حال انجام و در تمامی موارد نسبت به برنامه پیشتاز هستیم.

http://tejaratava.ir/?p=100134

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.